Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się zdjęciem z synkiem i babcią. "Wreszcie doczekała się prawnuka"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk kilka miesięcy temu została mamą. Od tej pory na swoim Instagramie chętnie dzieli się refleksami na temat macierzyństwa i sama korzysta z rad innych mam. Ostatnio na swoim profilu pokazała zdjęcie z synkiem i swoją babcią, która "wreszcie doczekała się prawnuka".

Agnieszka Włodarczyk na Instagramie

Agnieszka Włodarczyk chętnie komunikuje się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka i jej partner, Robert Karaś w lipcu tego roku powitali na świecie syna, Milana. Od tej pory gwiazda nie tylko dzieli się własnymi przemyśleniami na temat macierzyństwa, ale także korzysta z porad innych mam. Aktorka nie ukrywa, że spełnia się w nowej roli i ceni sobie czas spędzony w domu w gronie najbliższych. Na jej Instagramie można znaleźć zdjęcia z synkiem i dowiedzieć się, jak spędza czas. 

Aktorka pochwaliła się zdjęciem z babcią

Na Instagramie Agnieszki Włodarczyk niejednokrotnie można było zobaczyć jej mamę Annę Stasiukiewicz oraz brata Roberta. Ostatnio gwiazda opublikowała nowe zdjęcie na którym młoda mama pozuje wraz z synkiem i… babcią. Sądząc po opisie, nestorka rodziny jest bardzo szczęśliwa, że doczekała się prawnuka.

"Czas odwiedzin :) Wreszcie doczekała się prawnuka #family #prababcia" – napisała aktorka.

W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów pod adresem babci Agnieszki. „Pięknie! Babcia nic się nie zmienia. Pamiętam, jak dawno temu pracowałam w sezonie letnim w sklepie spożywczym nad morzem gdzie mieszka Babcia, przychodziła do nas często na zakupy i opowiada o swojej wnuczce i całej rodzinie. Zawsze elegancka i z poczuciem humoru. Pozdrowienia dla Babci!!!”, "Dużo zdrowia życzę dla twojego maluszka oraz twojej rodziny", "Przepiękny widok", "Ogromne szczęście dla prababci i dla malucha!!!" – pisali internauci.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Robert Karaś pobił rekord świata w Ironmanie

Robert Karaś pobił rekord świata w Ironmanie
Robert Karaś pobił rekord świata w Ironmanie Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości