Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk opowiedziała o wizycie u lekarza. "Czy ma Pani jakieś zawodowe ambicje?"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Agnieszka Włodarczyk zasłabła niedawno we własnym domu. Teraz lekarze próbują ustalić, co dzieje się ze zdrowiem aktorki. Okazuje się, że problem może być dużo poważniejszy, niż początkowo się jej wydawało.

Agnieszka Włodarczyk - życie prywatne

Życie Agnieszki Włodarczyk od dłuższego czasu kręci się wokół macierzyństwa. Jej synek Milan przyszedł na świat w lipcu 2021 roku. Ojcem chłopca jest Robert Karaś, z którym artystka tworzy szczęśliwą rodzinę. Oboje zapewniają swojemu dziecku wszystko, co najlepsze.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Jeszcze nieco ponad dwa lata temu aktorka wraz z ukochanym mieszkała na Gili, na wyspie Lombok. Odkąd wrócili do kraju, na nowo uczą się odnajdywać w polskiej rzeczywistości.

Co dolega Agnieszce Włodarczyk?

Agnieszka Włodarczyk doznała niedawno poważnego urazu. Trafiła do szpitala po tym, jak straciła przytomność we własnej łazience. Podczas niefortunnego upadku doszło do złamania. - Poszłam do toalety i nagle zabolał mnie brzuch do tego stopnia, że zrobiło mi się ciemno przed oczami i straciłam przytomność. Grzmotnęłam o podłogę. Obudziłam się we krwi, kręciło mi się w głowie, a serce waliło jak porąbane. Nie wiem, ile tam leżałam, mogło to chwilę trwać… - relacjonowała gwiazda.

Wezwana karetka dotarła do domu Agnieszki w ciągu 15-20 minut. Podczas badań okazało się, że została poważnie kontuzjowana. Lekarze próbują teraz ustalić, co jej dolega. Na swoim profilu na Instagramie przytoczyła rozmowę z gabinetu lekarskiego:

  • - Czy Pani się czymś stresuje? Czy ma Pani jakieś zawodowe ambicje? - spytał profesor z fundacji gastroenterologii po tym, jak usłyszał moją historię i powód naszego spotkania.
  • - Nie, ambicje schowałam do kieszeni, kiedy pojawił się na świecie nasz synek.
  • - A od dawna ma pani te dolegliwości?
  • - Akurat te mam od około sześciu lat, i gdyby nie ten wypadek pewnie nadal bym je bagatelizowała… - Mam pewne podejrzenia co to może być, miała pani stresujący zawód, ale proszę jeszcze zrobić dodatkowe badania i widzimy się niebawem.

Agnieszka Włodarczyk zaapelowała także do fanów o ostrożność i uważność względem własnego zdrowia.

- Tak moi drodzy, taka jest natura większości z nas. Przestało boleć? Odpuszczamy, nie badamy się dalej, zamiatamy problem pod dywan. Nie lekceważcie swojego zdrowia, nasz organizm daje nam sygnały… Jest mądry! Bądźmy mu za to wdzięczni i dajmy sobie pomóc - podsumowała aktorka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości