Gwiazdy

Aga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o tym, co robiła, by przyspieszyć poród. "Myślałam, że trochę rozruszam córkę"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli w najnowszym filmie, który opublikowali w sieci o ostatnich dniach przed porodem. Okazuje się, że mała Antosia nie śpieszyła się na świat.

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o oczekiwaniu na córeczkę

Para opublikowała na Youtube film będącym zlepkiem wideo nagranych na początku roku. Relacja zaczyna się od nocy sylwestrowej. Następnie Agnieszka zrelacjonowała, co działo się drugiego stycznia. - Nasza córeczka nie chce nadal wyjść, więc ja korzystam i chodzimy na spacery. Wczoraj w Nowy Rok byliśmy z Wojtkiem w Parku Wolskim w Krakowie na spacerze pomimo średniej pogody, bo myślałam, że trochę ją rozruszam. Chodziłam wieczorem po schodach, nic się nie dzieje. Czekamy dalej - powiedziała Agnieszka.

Następnego dnia uczestniczce programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" odeszły wody i trafiła do szpitala. Kolejnego dnia Antonina przyszła na świat.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Jak wyglądały pierwsze dni po porodzie?

Pięć dni po porodzie Agnieszka i Wojtek wybrali się na spacer, żeby nieco odetchnąć, pooddychać świeżym powietrzem i pobyć tylko we dwoje. Ich córeczka, Antosia została z mamą Agi, która jest pielęgniarką.

- Na razie jesteśmy dumni z siebie, bo dajemy sobie radę. Tak, z naszej perspektywy nie jest źle, nie panikujemy, nie dzieją się jakieś dantejskie sceny, żeby był płacz, żebyśmy nie umieli jej uciszyć, więc na razie, odpukać, jest ok - pochwalił się Wojtek.

Agnieszka zapowiedziała, że wkrótce opublikuje film, w którym opowie o szczegółach porodu.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości