Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska zapowiada zmiany: "Sprzątanie w domu i w życiu, aby zrobić przestrzeń na nowe"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz

Agnieszka Kaczorowska-Pela ma za sobą obfitujący w wydarzenia rok. Gwiazda mediów społecznościowych nie tylko urodziła drugą córeczkę, ale też zaliczyła potężny kryzys wizerunkowy. Tancerka nie traci jednak optymizmu i zapowiada zmiany w swoim życiu.

Agnieszka Kaczorowska robi porządki

Agnieszka Kaczorowska postanowiła wejść w nowy rok z czystym umysłem oraz mieszkaniem. Swoiste katharsis postanowiła dokładnie udokumentować na swoim Instagramie.

- Po świętach czas na przygotowania do Nowego Roku… jakie działania u Was? - zagaiła swoich obserwatorów. - My dziś się odgracamy, aby zrobić większą życiową przestrzeń. Układamy, aby pewne rzeczy ułożyć lepiej. Część rzeczy wyląduje na strychu. Wiele rzeczy będzie do oddania, do sprzedania lub do śmieci. Najtrudniej będzie z moimi ciuchami. Natomiast czujemy, że potrzebujemy pozbycia się rzeczy zbędnych, aby żyło się po prostu lepiej - zdradziła.

Influencerka postanowiła zadbać nie tylko o wnętrze mieszkania, ale również o zakamarki swojej duszy.

- Zawsze w ostatnich dniach roku podsumowuję, jakie sukcesy przyniósł miniony rok, jakie lekcje dostałam i czy je odrobiłam, ile na co poświęcałam czasu i czy jest coś co chcę zmienić, aby zachować równowagę, co się zmieniło we mnie i w życiu, jakie zmiany chcę jeszcze wprowadzić, co było najwspanialsze i co ma pozostać w niezmienionej formie - wyjaśniła.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Agnieszka Kaczorowska o marzeniach

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, że każdego roku jej cała rodzina robi mapę marzeń.

- Zaczynamy już przed końcem roku na bazie podsumowań i skończymy zapewne na początku roku, wyznaczając nowe cele - zdradziła. - Czuję potrzebę nowych pomysłów, rozwiązań i ścieżek rozwoju… jak już to wszystko znajdzie się w głowie i będzie zgodne z potrzebami serca, to tylko wystarczy zrealizować, a w tym jestem naprawdę całkiem niezła - zaznaczyła.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o rodzinie i show-biznesie
Agnieszka Kaczorowska-Pela o rodzinie i show-biznesie Źródło: Dzień Dobry TVN

Tancerka tak podsumowała swój wpis: - Czyli w zasadzie sprzątanie w domu i w życiu, aby zrobić przestrzeń na nowe i pozwolić na to, aby kolejny rok był lepszy niż każdy poprzedni.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości