postanowienia noworoczne

  postanowienia noworoczne

  Nowy Rok wielu z nas zaczyna od postanowień. Obietnice, które najczęściej sobie składamy, dotyczą diety i ćwiczeń. W 2021 r. pragniemy zrzucić nadprogramowe kilogramy, szczególnie po kwarantannie, która dała się we znaki. O tym, jak zmobilizować się do działania i wytrwać w postanowieniach opowiedział nam Daniel Qczaj. Zdradził nam również swoje plany na nowy rok.

  Maja Bohosiewicz od tygodni wypoczywa na Wyspach Kanaryjskich, skąd na bieżąco raczy fanów wakacyjnymi zdjęciami. Tym razem pokazała zmysłową i kobiecą fotografię, na której pozuje bez ubrania. - Jest coś niesamowitego w byciu nago na łonie natury - wyznała aktorka.

  Za chwilę wkraczamy w 2021 rok, a wraz z nim w postanowienia noworoczne. Wiele osób postawi na naukę angielskiego. Niektórzy zaczną od podstaw, ale niektórzy znają już trochę ten język, tylko muszą go odkurzyć. Jak to zrobić? Z pomocą i fantastycznym pomysłem przyszła do nas Kalina, śpiewająca lektorka języka angielskiego, która przygotowała dla widzów Dzień Dobry TVN 365 znanych piosenek na każdy dzień.

  Nowy rok, nowe zmiany. Ile razy słyszeliśmy te słowa? Chociaż większość z nas śmieje się z noworocznych postanowień, to tworzą je prawie wszyscy. Niestety ponad połowa osób nie dotrzymuje swoich obietnic. Co zrobić, aby konsekwentnie dążyć do celu? Zrobić przemyślany plan. Zobaczcie sami.

  Nowy rok to czas postanowień. Czy gwiazdy z początkiem nowego roku przechodzą na dietę? Jak o kondycję dba Beata Sadowska, Roma Gąsiorowska, która schudła kilkanaście kilogramów, weganka Paulina Holtz i Tomasz Ciachorowski? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Pomyślałam, że to jest taki odpowiedni moment [...] żeby sprawdzić, czy los ma dla nas w ofercie coś jeszcze" - powiedziała o zawieszeniu działalności zespoły HEY Katarzyna Nosowska. "CDN" to wydany w tym roku album zawierający wszystkie przeboje HEY. Czy ostatni? Jak Nosowska wyobraża sobie życie bez HEY'a? Mówią o niej "Baba z Instagrama". Kto odkrył przed nią portal społecznościowy i skąd pomysł na alter ego, które pokochali internauci? "Ta morda z Instagrama mnie jakoś rozbawiła" - przyznała w Dzień Dobry TVN Katarzyna Nosowska.

  Na początku roku siłownie i kluby fitness przeżywają prawdziwe oblężenie. Wszystko to za sprawą naszych noworocznych postanowień, wśród których prym wiedzie stwierdzenie "wezmę się za siebie"! Czy nasi goście Grażyna Wolszczak, Sebastian Stankiewicz i Katarzyna Kępka dają radę wytrwać przy swoich sportowych wyzwaniach, z którym fitness typem się identyfikują?

  Najczęstszym postanowieniem noworocznym jest zrzucenie zbędnych kilogramów. Niestety, to jednocześnie najszybciej i najczęściej porzucane wyzwanie. Skąd bierze się efekt jo-jo? Czy diety mają sens? W Dzień Dobry TVN psychodietetyk Elżbieta Lange na pytanie, jak efektywnie schudnąć - odpowiada: "przestać się odchudzać!" Zobaczcie, jak działa nawyk podjadania i, co zrobić, by go "rozmontować".

  Sonia Bohosiewicz zabrała dziennikarkę Dzień Dobry TVN Kingę Burzyńską na przebieżkę po Jeziorowskich - miejscu, do którego chętnie zawsze wraca. Jest sentymentalna? Czy w 2017 roku planuje być fit, a jeśli tak, to skąd w jej ręku gofr z bitą śmietaną? Jakie zawodowe wyzwania czekają ją w tym roku? Sami zobaczcie!

  Nowy Rok to moment, kiedy podsumowujemy to, co działo się przez ostatnie 365 dni i postanawiamy zmienić coś w swoim życiu. Niestety, zazwyczaj szybko się poddajemy... Jak zmienić swoje życie w 2017 roku? W Dzień Dobry TVN coach biznesowy Miłosz Brzeziński mówi: "Pamiętajcie o metodzie małych kroczków i grupie wsparcia!"

  Jednym z postanowień noworocznych może być zmiana pracy. Czy jest to dobry moment na wykonanie takiego ruchu? Jak się do tego zabrać? Jaka jest najlepsza metoda na znalezienie nowej pracy? O tym gość Dzień Dobry TVN dziennikarz TVN24 Biznes i Świat Paweł Blajer.

  Jakie postanowienia noworoczne mają Polacy? Rzucę palenie, uratuje komuś życie, wybiorę się w wymarzoną podróż, znajdę męża, schudnę, zdobyć dobrą pracę. Warszawiaków o postanowienia w nowym roku zapytał Filip Chajzer.

  Prawie każdy z nas ma swoje postanowienia noworoczne. Gwiazdy też. Sebastian Karpiel Bułecka wierzy, że jest na dobrej drodze, aby się ustatkować. A jakie postanowienia na Nowy Rok ma prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop i Stanisław Karpiel Bułecka z zespołu Future Folk? Co szykuje Maciej Maleńczuk? O czym marzy Kayah?

  Zrzucę kilka zbędnych kilogramów, zmienię pracę, wyremontuję mieszkanie, skończę z papierosami... Początek nowego roku to czas, w którym chętnie obiecujemy sobie, że nasze życie ulegnie zmianie, ale czy potrafimy dotrzymać danego słowa? O noworocznych postanowieniach rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z aktorem Robertem Kudelskim, aktorką Martą Powałowska, psychologiem Konradem Majem i Kaliną Hlimi-Pawlukiewicz, senarzystką i aktorką. Czy udało im się kiedykolwiek zrealizować choć jedno noworoczne postanowienie?