Agnieszka Kaczorowska o groźbach pod adresem jej córki. "W Polsce za mało się mówi o darknecie i porwaniach"

Agnieszka Kaczorowska nie pokazuje wizerunku dziecka w sieci
Agnieszka Kaczorowska bardzo dba o bezpieczeństwo swojej córeczki. Mimo tego, że gwiazda nie robi tabu ze swojego życia rodzinnego, to bardzo selekcjonuje wrzucane przez siebie do sieci treści. W rozmowie z Oskarem Netkowski dla serwisu dziendobry.tvn.pl, aktorka opowiedziała o niebezpieczeństwach, jakie mogą czekać na dzieci w Internecie.

Agnieszka Kaczorowska o wizerunku dziecka

Agnieszka Kaczorowska w 2018 r. wyszła za mąż za Macieja Pelę. Para nie zwlekała z decyzją o dziecku. Kilka miesięcy po ślubie okazało się, że ich rodzina się powiększy. Dzisiaj, kiedy jej córeczka Emilia jest już na świecie, Agnieszka wraz z mężem spodziewają się drugiego dziecka.

Aktorka często mówiła w wywiadach, że małżeństwo i rodzina są dla niej najważniejsze. I choć swoim szczęściem często dzieli się w sieci, to nie zwykła pokazywać twarzy dziecka. Dlaczego?

- Trzeba zdać sobie sprawę, co dzieje się z tymi zdjęciami. Tu nie chodzi tylko o osoby publiczne, ale o każdego rodzica. Polecam się tysiąc razy zastanowić, czy chcemy twarz pokazać, bo dzieją się różne rzeczy - od pożywki dla pedofili, po wykorzystywanie dziecka w celu reklamowym - mówiła gwiazda w rozmowie z Oskarem Netkowskim.

- To dziecko kiedyś będzie dorosłe i zapyta: "mamo, po co wrzuciłaś to zdjęcie?". Trzeba zwrócić uwagę także na zdjęcia nagie, czy półnagie. Nie mieści mi się w głowie, po co wrzucać takie zdjęcia. Czy nawet zdjęcia w pieluszkach - to nikomu nie jest potrzebne. Bardzo mała część ludzi myśli o darknecie - tam dzieją się rzeczy okropne - dodała.

Agnieszka Kaczorowska o groźbach pod adresem córki

Aktorka jakiś czas temu zwierzyła się, że jej dziecku grożono śmiercią. Osoby z anonimowych kont wysyłały wiadomości prywatne oraz pisały komentarze z pogróżkami.

- To dzieje się nagminnie, mimo tego, że nie wiedzą, jak wygląda. Wyobraźmy sobie, że dziecko jedzie na wycieczkę z klasą - w klasie wiedzą, kim jest. Ale czysto hipotetycznie - taką sytuację obserwuję porywacz czy pedofil i widzi znajomą twarzyczkę w tym tłumie. No to które porwie? - mówiła gwiazda.

Agnieszka zdradziła także, po kim jej dzieci przejmą nazwisko. - Emilia Pela i kolejne dziecko też będzie Pela. Ja też chciałam zmieniać nazwisko. Mąż mnie namawiał, żeby została Kaczorowska-Pela, mówiąc, że długo pracowałam na swoje nazwisko - zdradziła w rozmowie.

Agnieszka Kaczorowska: jak dba o siebie w ciąży?

Agnieszka Kaczorowska bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, od czasu, gdy publicznie ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Chętnie publikuje zdjęcia eksponujące ciążowe krągłości, a także porusza tematy istotne dla przyszłych mam. Niedawno gwiazda postanowiła porozmawiać z ekspertami o aktywności fizycznej, jaką mogą wykonywać ciężarne kobiety. Cykl spotkań live zaplanowała na każdy czwartek.

- Pomysł narodził się dlatego, że nie ruszam się teraz tyle, ile ruszałam się w pierwszej ciąży, kiedy miałam swoją szkołę tańca, kiedy prowadziłam treningi dla kobiet w ciąży. Teraz wszyscy jesteśmy uziemieni w domach. Myślę sobie, że to nie tylko jest dobre dla mnie, ale także dla maluszka, który jest w brzuchu - powiedziała Agnieszka w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

- Żeby się zmobilizować, przy mojej zajętości, pomyślałam, że muszę to zrobić z ludźmi. Na koniec każdego live'a tańczymy. Taniec pomaga w porodzie i dobrze wpływa na maluszka. Polecam taniec w ciąży - dodała.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości