Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka. Czy przewidywania fanów się sprawdziły? 

Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka. Czy przewidywania fanów się sprawdziły? 

Agnieszka Kaczorowska- Pela 5 dni temu na Instagramie poinformowała swoich fanów, że zna płeć swojego drugiego dziecka i... od tamtej pory trzymała ich w niepewności. W końcu jednak przyszedł czas, żeby podzielić się z obserwatorami radosną nowiną. Jak się okazało- wielu z nich się myliło!

Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradziła płeć drugiego dziecka

I jak Ty Kochanie z tym babińcem podołasz? 🤔😂- zapytała przekornie aktorka pod zdjęciami, które nie pozostawiają złudzeń, co do płci maluszka, którego nosi pod sercem. W poście wyjawiła, że choć głosy internautów były podzielone, wielu obstawiało, że tym razem urodzi syna: -większość stawiała na chłopca, bo "paznokcie niebieskie"😂, bo "widać po kształcie brzuszka"😂, "bo dziewczynki zabierają mamie urodę, a Ty wyglądasz kwitnąco" - co BTW jest baaaaaardzo miłe🙏🥰😘- wyliczała Kaczorowska.  Chwilę później zapewniła, że jej mąż jest zadowolony z takiego obrotu sprawy.

Maciek Pela się bardzo cieszy, bo jak to mówi, obsługę dziewczynki już zna, a ja się cieszę, bo dostaniemy szansę na wychowanie kolejnej silnej, mądrej, wartościowej, pewnej siebie kobiety

- kontynuuje. 

Para wychowuje już córkę Emilkę, która urodziła się w lipcu 2019 roku. 

Agnieszka Kaczorowska: "Stefek pozostaje w w fazie marzeń"

W tym samym poście aktorka i tancerka zdradziła, że marzy o synku

Stefek dalej pozostał w fazie marzeń, także kto wie czy kiedyś się nie upomnę, nie przypomnę i nie zawalczę o synka mamusi...😂🙈

- zwierzyła się fanom. 

Czy to oznacza, że para nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i będą starać się o trzecie dziecko? Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jeszcze poczekać. 

Zobacz wideo: Macierzyństwo na wyścigi - czy rywalizacja wśród młodych mam jest szkodliwa? Gwiazdy komentują

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
68
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0