Gwiazdy

Agata Buzek nago w niemieckim horrorze. To już kolejna rola polskiej aktorki w zagranicznej produkcji

Gwiazdy

Projekt bez tytułu (15).png

Agata Buzek to aktorka, która robi wokół siebie bardzo mało szumu, za to jej dokonania aktorskie w kraju, jak i w produkcjach zagranicznych, są naprawdę spektakularne. Niedawno pojawiła się w niemieckim horrorze, pt. "Sen".

Córka byłego premiera należy do osób skromnych i niechwalących się wszem i wobec swoimi rolami. Jako jedna z nielicznych polskich gwiazd pracuje często w obcojęzycznych produkcjach. Tym razem wystąpiła w niemieckim horrorze "Sen" ("Schlaf") w reżyserii Michaela Venusa. W filmie opowiedziana jest historia kobiety, którą prześladują wizje i koszmary senne.

Agata Buzek w filmie "Sen"

Główną bohaterką filmu jest Marlena, którą co noc paraliżują wizje tajemniczego hotelu i samobójstw, do których dochodziło na terenie placówki. Gdy odkrywa, że to miejsce naprawdę istnieje, popada w szaleństwo i trafia do szpitala psychiatrycznego. Wyjaśnieniem zagadki postanawia zająć się jej córka, która podąża śladami matki i sama omal nie popada w szaleństwo, nie wiedząc, gdzie kończy się fantazja, a zaczyna prawdziwe życie. Dramat trzyma w napięciu do ostatnich minut.

Agata Buzek wcieliła się w postać Trude, która pojawia się we śnie głównej bohaterki. W jednej ze scen naga aktorka uprawia seks. Piękne światło sprawia, że wygląda to naprawdę tajemniczo i zmysłowo.

Agata Buzek - kariera i życie prywatne

Agata Buzek nie boi się odważnych ról i scen. Od 1997 r. wystąpiła w niemal 40 dużych produkcjach. Za pierwszoplanową w filmie "Rewers" otrzymała Orła. Zagrała także u boku hollywoodzkiego gwiazdora Jasona Stathama w "Kolibrze".

Niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. 30 września 2006 roku w Lublińcu wyszła za mąż za Adama Mazana, teologa i historyka sztuki. Ostatnie doniesienia medialne wskazują, że aktorka związana jest z aktorem Jackiem Braciakiem, jednak żadne z nich nie odniosło się do tych informacji.

Zobacz także:

Dorota Pomykała o życiu na scenie. "Ja siebie nie nazywam aktorką, tylko człowiekiem"

Aktorka jak kameleon. Zobacz najbardziej niezwykłe metamorfozy Agaty Buzek

Anna-Maria Sieklucka odcina się od show-biznesu. "Nie pasuję do tego światka"

Obejrzyj także: Plany zawodowe Agaty Buzek: Jestem w próbach u Krzysztofa Warlikowskiego w teatrze. Premiera w maju

Pozostałe wiadomości