Agata Buzek

  Agata Buzek

  Agata Buzek zagrała niedawno we francusko-szwajcarskim filmie zatytułowanym „Pearl”. Wcieliła się w nim w postać mistrzyni fitnessu. Jak obraz został przyjęty podczas tegorocznego festiwalu w Wenecji? Nie jest to jednak jej pierwsza zagraniczna produkcja. Agata zagrała również u boku Juliette Binoche i Roberta Pattinsona w obrazie "High Life". Jak się z nimi pracowało? Dlaczego Agata lubi grać w języku obcym? Kiedy będzie premiera jej najnowszego spektaklu "Irańska konferencja"? Aktorkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Agata Buzek jest niezwykle zaangażowana w pomoc dla bezdomnych zwierząt. Co dokładnie dla nich robi? I co mają z tym wspólnego czapki, które przyniosła do naszego studia? O swojej miłości do naszych braci mniejszych aktorka mówiła w Dzień Dobry TVN. Agatę zapytaliśmy również o jej ostatnie projekty artystyczne.

  Agata Buzek pracuje w Paryżu nad nowym spektaklem Krzysztofa Warlikowskiego. Towarzyszyliśmy jej z kamerą na kilka dni przed premierą sztuki. Czy ma obawy co do tego, jak przyjmie ją francuska widownia? Czy z dala od męża i rodziców nie czuje się w Paryżu samotna? Co w życiu daje jej szczególny sens? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Agata Buzek jest wegetarianką. Czy wybrała ten sposób żywienia ze względu na miłość do zwierząt, czy z zupełnie innego powodu? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiele gwiazd podkreśla, że kocha zwierzęta. Nie tylko o tym mówią, ale działają na rzecz braci mniejszych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Joanną Krupą, Olgą Frycz, Antonim Królikowskim, Agatą Buzek i Piotrem Machalicą, którzy wzięli udział w aukcji na rzecz zwierząt.

  "Niewinne" to film opowiadający o bulwersującym momencie w historii Polski. Jego bohaterem jest francuska sanitariuszka, która pomagała odbierać porody, polskim zakonnicom zgwałconym przez żołnierzy Armii Czerwonej. Reżyserem filmu jest Anne Fontaine znana z takich produkcji jak "Coco Chanel" czy "Idealne matki", w roli zakonnic zobaczymy, między innymi: Agatę Kuleszę, Agatę Buzek i Joannę Kulig.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Agatą Buzek, która wcieliła się w rolę Myszkina - tytułowego Idioty Fiodora Dostojewskiego. Jak trudno kobiecie grać mężczyznę?

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry TVN! A w programie: Filip Chajzer na tropie kultowego Goka Wana. Do czego doprowadzi to spotkanie? Następnie: teraz do mikrofonu „ryczy”, a kiedyś wzruszał. Janusz Panasewicz, kiedy był małym, grzecznym chłopcem. A na koniec: Agata Buzek - tajemnicza genialna i zawsze zaskakująca. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! Na program zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka!