Gwiazdy

Nie żyje ojciec Adele. 57-letni Mark Evans miał poważne problemy zdrowotne

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ojciec Adele, Mark Evans, nie żyje. Mężczyzna odszedł w wieku 57 lat, walczył z nowotworem jelita. Wokalistkę łączyły z nim bardzo trudne relacje. Mark w ostatnich latach bezskutecznie próbował naprawić kontakt z córką.

Zmarł ojciec Adele

Media obiegły smutne wieści, zmarł Mark Evans. Wokalistka nie miała najlepszych relacji z ojcem, który zostawił rodzinę, gdy Adele miała zaledwie trzy latka. Mężczyzna zmagał się także z problemem alkoholowym, co nie ułatwiało relacji ojciec-córka. W 2013 roku zdiagnozowano u niego raka jelita grubego. Wieść o chorobie zmotywowała Marka do odnowienia relacji z córką. Ta jednak nie chciała słyszeć o pojednaniu. Adele do ojca miała olbrzymi żal.

- Rodzina Marka jest oczywiście bardzo zmartwiona jego śmiercią. Zawsze miał nadzieję, że z Adele wszystko się ułoży, ale ich stosunki do końca pozostały zajadłe. Podjął kilka prób, aby wszystko naprawić, ale najwyraźniej trwało to zbyt długo - poinformowali reporterzy "The Sun".

Konflikt Adele z ojcem

Talent Adele bardzo szybko doceniony został przez międzynarodową branżę muzyczną. Brytyjska wokalistka zrobiła ogromną karierę. Wtedy do akcji wkroczył ojciec, który udzielał wywiadów dotyczących życia córki. W jednym z nich Evans dopuścił się stwierdzenia, że Adele ma trudności ze znalezieniem miłości z powodu problemów z porzuceniem, którego doświadczyła.

Nic mnie nie wkurza bardziej niż to, że prasa przekupuje go i nagle po 10 latach on wymądrza się, że moje problemy z facetami to może jego wina. Niech spada. Jak w ogóle śmie komentować moje życie. Szlag mnie trafia, a moja rodzina i przyjaciele czują się zakłopotani. Dlaczego do cholery komunikuje się ze mną poprzez media? Jak go jeszcze raz zobaczę, napluję mu w twarz

– powiedziała w jednym z wywiadów.

Z kolei w 2017 r., po zdobyciu Grammy za album roku, artystka wygłosiła mowę, w której porównała swojego menadżera do ojca.

- Dziękuję mojemu menadżerowi, ponieważ ten powrót to całkowicie jego zasługa. Zawdzięczam ci wszystko. Jesteśmy razem od 10 lat i kocham cię tak, jakbyś był moim tatą. Kocham cię tak bardzo, bardzo mocno. Nie kocham mojego taty, w tym rzecz. To nie znaczy wiele - powiedziała.

Na razie artystka nie skomentowała śmierci ojca. Osoby z bliskiego otoczenia gwiazdy twierdzą jednak, że gwiazdę zasmuci przykra informacja.

- Mark Evans był hydraulikiem, nie był gwiazdą, był typem faceta z sąsiedztwa. Był bardzo sympatyczny, sąsiedzi bardzo dobrze się o nim wypowiadali, nie miał złej opinii

- zdradziła Sandra Hajduk.

Adele straciła 10 mln funtów. Wszystko przez to, że od 2015 roku nie wydała żadnego albumu

Zobacz także:

Adele obchodzi urodziny i pokazuje nowe zdjęcia. Metamorfoza robi wrażenie

Rozwód Adele sfinalizowany. Wokalistka nie musi płacić byłemu mężowi alimentów. "Wszystko dla dobra syna"

Adele zagra w hollywoodzkiej produkcji? „Po jej metamorfozie wszyscy chcą ją mieć”

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości