Gwiazdy

  Tylko nam duet sławnych projektantów Paprocki & Brzozowski pokazał swoje nowe atelier na ul. Wiejskiej w Warszawie. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Puśleckiej oraz styliście Tomaszowi Jacykowowi pokazali swoją najnowszą kolekcję oraz zdradzili. Czy w swoje kreacje będą ubierać polityków?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała polskie gwiazdy podczas premiery książki "Bliźnięta atakują" Sandry Nowak i Marty Kuligowskiej o to, czy korzystały z poradników przy wychowywaniu dzieci oraz raz innych, doświadczonych rodziców. Jak uczyły się macierzyństwa: Katarzyna Kolenda-Zaleska, Anna Korcz, Ewa Telega oraz Ewa Drzyzga?

  Sorry Boys biorą udział w konkursie do tegorocznego Orange Warsaw Festiwal. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół wykonał tytułowy utwór z debiutanckiej płyty "Hard Working Classes". Jak oceniacie ich występ?

  To już czwarta część przygód ekscentrycznego pirata Jacka Sparrowa (Johnny Depp). Tym razem Sparrow i kapitan Barbossa (Geoffrey Rush) wyruszają na poszukiwania Fontanny Młodości. Ich tropem podąża tajemniczy i nieobliczalny Czarnobrody, a przy Jacku pojawia się dawna miłość. W tej roli Penelope Cruz. Film wchodzi na ekrany kin 20 maja, a reporterka DDTVN Anna Wendzikowska spotkała się z twórcami filmu przy okazji amerykańskiej premiery.

  Filip Mecner, czyli męski odpowiednik Mai Sablewskiej, był gościem Dzień Dobry TVN! Jemu swoje kariery zawdzięczają: Joanna Brodzik, Anna Mucha i Weronika Rosati.

  Od wydania pierwszej płyty Justyny Steczkowskiej, upłynęło 15 lat. W studiu Dzień Dobry TVN wokalistka opowiedziała nam jak dziś wspomina początki swojej kariery i zdradziła jakie są jej plany na najbliższą przyszłość. Tylko u nas mogliście się przekonać jakie są wg. Justyny ciemne strony popularności.

  Woody Allen jest reżyserem, scenarzystą i aktorem uwielbianym przez publiczność i krytyków. Podczas festiwalu filmowego w Cannes spotkała się z nim reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Zespół Sistars, który dziesięć lat temu jak burza wdarł się do muzycznego show biznesu, reaktywuje się na jeden koncert w ramach festiwalu Orange Warsaw Festival! W Dzień Dobry TVN siostry Przybysz zdradziły nam dlaczego podjęły taką decyzję i czemu powrócą tylko na ten festiwal?

  " Wśród finałowej dziewiątki uczestników programu X Factor, znalazł się m.in. zespół "Dziewczyny", którym opiekuje się Maja Sablewska. Duet tworzą Anna Karamon i Ola Nowak. Poznały się 4 lata temu na festiwalu "Fama" w Świnoujściu, podczas warsztatów wokalnych. Więcej o Dziewczynach mogliście się dowiedzieć w Dzień Dobry TVN.

  Piotr Metz spotkał się Lady Gagą tuż przed premierą jej najnowszej płyty "Born This Way". Piotr jest jedynym polskim dziennikarzem, któremu udało się przeprowadzić wywiad ze znaną piosenkarką - zobaczyć go mogliście wyłącznie w Dzień Dobry TVN. Przekonaj się, jak udało mu się umówić na wywiad z Lady Gagą!

  Patrycja Hilton, z domu Grzymałkiewicz, to polska piosenkarka występująca pod pseudonimem Pati Yang. W Dzień Dobry TVN zaśpiewała utwór "Near to God" - pierwszy singiel ze swojej najnowszej płyty "Wires And Sparks".

  Na czerwonym dywanie w Cannes Anna Wendzikowska spotkała Antonio Banderasa i Salmę Hayek. Rozmowę z nimi mogliście zobaczyć tylko w Dzień Dobry TVN!

  Od wielu lat w telewizji nadawane są programy, w których jurorzy często grają pierwszoplanowe role. Jaki cechy powinien spełniać dobry juror? Jakie trudności niesie ze sobą ta praca? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Elżbietę Zapendowską, byłą jurorkę programu "Idol" i jurora "Must be the music", Iwonę Pavlović, jurorkę popularnego "Tańca z Gwiazdami" oraz Michała Piróga, jurora programu "You can dane - Po Prostu Tańcz". Zaprosiliśmy ich po to, by porozmawiać o pracy jurora telewizyjnego.

  Tylko w Dzień Dobry TVN najnowsze plotki z życia gwiazd! Tym razem Ewa Wojciechowska sprawdza, czy Agnieszka Dygant rzeczywiście zagra w nowym serialu TVN, do jakiej roli Tomasz Kot zeszczuplał 15 kilogramów i, dlaczego Anja Rubik sprzedała swoje buty.

  Dorota Gardias wybrała się do Nowego Targu, by na tamtejszym lotnisku przygotować się do skoku ze spadochronem. Musisz to koniecznie zobaczyć!

  Na scenie DDTVN Magda Femme wykonała utwór "W taką noc". Jest on pierwszym singlem promującym nowy album artystki zatytułowany "Retro Love". Premiera płyty już wkrótce! Jak oceniacie występ Magdy w Dzień Dobry TVN?

  Joanna Krupa już szykuje się do II edycji "Top Model". Anna Kalata nagrywa teledysk z Paulą, a Olga Bołądź zagra Danutę Wałęsową - informuje w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębską, która wie wszystko o gwiazdach.

  Arnold Schwarzenegger ma nieślubne dziecko? A Carla Bruni spodziewa się syna! Co jeszcze wie dziennikarka Agnieszka Jastrzębska? Posłuchajcie najnowszych doniesień z show-biznesu.

  Tylko w Dzień Dobry TVN zobaczycie ekskluzywny wywiad Anny Wendzikowskiej z Angeliną Jolie i Jackiem Blackiem, zrealizowany podczas europejskiej premiery filmu Kung Fu Panda 2. Aktorzy użyczyli animowanym postaciom swoich głosów. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN aktorka zdradza, że ma w sobie polską krew, podobnie jak Jack Black.

  Projekt de Morela zrodził się w Białymstoku. Grupę będziemy mieli okazję zobaczyć podczas charytatywnego koncertu "Pomóżmy Japonii". Dziś na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór "Gdy nadejdzie dzień", który znajdzie się na ich debiutanckiej płycie. Jak oceniacie ich występ?

  Za tydzień w warszawskim Teatrze Polonia odbędzie się koncert z okazji 60. urodzin jednego z najwybitniejszych polskich muzyków jazzowych - Henryka Miśkiewicza. Saksofonista wystąpił w Dzień Dobry TVN wraz z córką Dorotą Miśkiewicz oraz gitarzystą Markiem Napiórkowskim w utworze "Hurriedly".

  Co słychać u Małgorzata Foremniak? Czy Joanna Liszowska rzeczywiście poszukuje niani? Zobaczcie materiał z otwarcia butiku Izabeli Łapińskiej.

  3 czerwca na ekrany kin wchodzi nowy film Jacka Bromskiego "Uwikłanie". Jest to ekranizacja bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszowskiego. Zobaczymy tam całą plejadę gwiazd. W Dzień Dobry TVN gościliśmy Maję Ostaszewską i Marka Bukowskiego, odtwórców głównych ról w filmie.

  Zbigniew Zamachowski, wybitny aktor Teatru Narodowego, zaprosił ekipę Dzień dobry TVN do Rzymu, który jest dla nie go miejscem magicznym. Podczas spaceru z Kingą Burzyńską pokazał nam najważniejsze zakątki wiecznego miasta.

  Jest fryzjerem samoukiem, doświadczenie zdobywał przy takich spektaklach jak Grease, Miss Saigon, Koty. Przełomowym momentem w karierze Kajetana Góry była współpraca przy produkcji filmu "Karolcia i magiczny koralik", w którym występowała oscarowa aktorka, Faye Dunaway. W Dzień Dobry TVN zaprezentował swoje umiejętności.

  W Dzień Dobry TVN mogliście poznać znanego muzyka, Ryszarda Poznakowskiego od trochę innej strony innej strony. Opowiedział nam o tym jak został sołtysem Magnuszewa, a mieszkańcy wsi zdradzili nam jakim jest sąsiadem.

  Z okazji piątej rocznicy zdobycia Mount Everestu Martyna dostała od swojej przyjaciółki niesamowitą niespodziankę. Kasia Frydrych zorganizowała na Skwerze Hoovera pokaz filmu otwarty dla fanów Martyny, a potem w filii Fabryki Trzciny odbyła się impreza zamknięta dla przyjaciół podróżniczki. Przygotowania do tej wyjątkowej imprezy i reakcję Martyny na ten prezent kamera Dzień Dobry TVN śledziła od samego początku.

  Finał programu X-Factor zbliża się wielkimi krokami. Póki co czwórka uczestników przygotowuje się do półfinałowych zmagań. Czego widzowie mogą spodziewać się w dzisiejszym odcinku? O tym z półfinalistami rozmawiała Kinga Burzyńska.