Gwiazdy

  Jak co piątek w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska wraz ze swoim gościem - stylistką i projektantką Joanną Horodyńską - skomentowała, oceniła i wybrała najlepsze i najgorsze kreacje gwiazd świata polskiego show-biznesu. Kto w minionym tygodniu zachwycił strojem surowe jurorki? Kto i dlaczego zaliczył stylizacyjną wpadkę? Prezentujemy modowe perełki i masakry!

  Nadia Badirou wykonała w Dzień Dobry TVN piosenkę "TROP TARD". Jest to utwór z jej debiutanckiej płyty. Jak oceniacie jej występ?

  W Dzień Dobry TVN mieliście wyjątkową okazję zobaczyć występ Rudiego Schuberta i Wałów Jagiellońskich! Specjalnie dla Was wykonali utwór "Tylko mi Ciebie brak".

  3 i ostatnia seria serialu „Usta Usta” na antenie TVN zagości już od wtorku 1 marca 2011. Z tej okazji w Dzień Dobry TVN gościliśmy Magdalenę Popławską, Marcina Perchucia i Wojciecha Mecwaldowskiego, którzy opowiedzieli nam czemu ten sezon będzie wyjątkowy. Czy widzowie mogą liczyć bardziej na komedię, czy w tej serii będzie bardziej dramatycznie?

  Andrzej Sołtysik miał wyjątkową okazję spotkać się z Lewisem Hamiltonem by porozmawiać z nim twarzą w twarz. W Dzień Dobry TVN mogliście zobaczyć zapis tej rozmowy.

  Z okazji zbliżającej się gali rozdania Oscarów, przypomnieliśmy w Dzień Dobry TVN spotkania z kilkoma z nominowanych aktorów. W studiu razem z Sergiuszem Pinkwartem i Tomaszem Raczkiem przyjrzeliśmy się uważniej tegorocznym nominacjom.

  Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiad z Mattem Damonem. Aktor opowiedział nam jak wspomina współpracę przy filmie "Władcy umysłów" i zdradził kiedy zdał sobie sprawę, że najważniejsza w życiu jest rodzina.

  W 1974 roku Andrzej Wajda nakręcił kinową wersję „Ziemi obiecanej”, w 2000 powstała reedycja zawierająca usunięte wcześniej sceny. Film został odebrany zarówno przez krytyków jak i przez zachwyconą publiczność jako „wybitny”. W Dzień Dobry TVN razem z Danielem Olbrychskim i Wojciechem Pszoniakiem zastanawialiśmy się, czym film zasłużył sobie na tak przychylny odbiór.

  Paulina Papierska, finalistka pierwszej edycji "Top Model. Zostań Modelką" opowiada w Dzień Dobry TVN o tym, jak rozwija się jej kariera i jak idzie jej nauka języka angielskiego.

  Zespół Sublim istnieje od 2006 roku. Już po trzech miesiącach działalności zespół zaczął dawać pierwsze koncerty. Rok później wydał płytę "Summertime". Na początku sierpnia 2009 grupa podpisała kontrakt fonograficzny z EMI Music Polska. Dziś na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili z utworem "What If We Could Change The World". Jak oceniacie ich występ?

  Specjalnie dla Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiad z Cher, w którym dowiedziała się jak artystce podobało się połączenie aktorstwa i śpiewu w jednym filmie.

  Wygrana Magdy w "Mam Talent" pozwoliła jej spełnić jedno z największych marzeń: spotkać się z Edytą Geppert. W studiu Dzień Dobry TVN obie spotkały się ponownie, by opowiedzieć o swoich wrażeniach po koncercie, który odbył się 22 stycznia w Sali Kongresowej. Przekonaj się co Magda wyniosła z występu swojej idolki.

  "Wojna żeńsko-męska" jest zapowiadana jako nieprzyzwoicie śmieszna komedia z nieprzyzwoicie wysokim budżetem. W Dzień Dobry TVN więcej na jej temat opowiedziały nam siostry Bohosiewicz i Hanna Samson, autorka powieści na podstawie, której powstał scenariusz filmu.

  Ada Fijał nazywana jedną z najciekawszych osobowości polskiej sceny muzycznej, jedyna w Polsce gwiazda retro pracuje nad nową płytą, której zwiastunem jest wydany właśnie singiel "Hot Like Fire".

  W walentynkowym kąciku showbiznesowym Ewa Wojciechowska i Agnieszka Jastrzębska opowiedziały ooczywiście o walnetynkach, o "Wojnie żeńsko-męsskiej" i o parach które połączyła telewizja

  Z kamera Dzień Dobry TVN towarzyszyliśmy Anji Rubik i jej narzeczonemu w ich australijskich wakacjach.

  Aleksandra, Izabela i Monika Okapiec, znane jako Alizma, najsłynniejsze polskie trojaczki, które robią karierę w USA, wystąpiły w Dzień Dobry TVN. Na naszej scenie zaprezentowały swój popisowy numer zatytułowany "Bow to the Bow".

  Żona Mateusza Damięckiego będzie managerem Edyty Górniak? Izabela Trojanowska nagra płytę z córką? Co jest prawdą, a co plotką? Dziś w Dzień Dobry TVN wszelkie wątpliwości rozwieje jedna z najlepiej poinformowanych kobiet w świecie show-biznesu Agnieszka Jastrzębska.

  Wczoraj świętowali Dzień Dziecka, a dziś zagrali specjalnie dla widzów programu Dzień Dobry TVN. Członkowie zespołu "The Fast Guitars", których znamy z programu "Mam Talent" mają od 11 do 14 lat i już dają czadu! Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór z repertuaru TSA pt. Proceder. Jak oceniacie ich występ?

  Na ekrany kin wchodzi druga część długo oczekiwanego filmu "Kac Vegas" - "Kac Vegas w Bangkoku". Anna Wendzikowska spotkała się w Berlinie z gwiazdami tego filmowego hitu.

  W Warszawie trwają Targi Tajlandia Expo (2 - 5 czerwca). Dlatego do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Zespół Tajskiego Tańca Klasycznego, który gościmy w Polsce po raz drugi. Artyści zazwyczaj występują na dworze króla Tajlandii. Jak oceniacie ich występ?

  W Dzień Dobry TVN mogliście zobaczyć wywiad z gwiazdami filmu "Kac Vegas". Bradley Cooper, Ed Helms i Ken Jeong opowiedzieli Annie Wendzikowskiej o drugiej części swoich przygód. Czym się one różnią, a w czym pozostają podobne do siebie.

  Już od 3 czerwca na ekranach kin możemy zobaczyć nowy film Jacka Bromskiego „Uwikłanie”. Jest to ekranizacja bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego, która otrzymała w 2008 r. Nagrodę Wielkiego Kalibru dla najlepszej polskiej książki kryminalnej. W Dzień Dobry TVN Marek Seweryn i Krzysztof Pieczyński zdradzili nam czemu zgodzili się przyjąć role czarnych charakterów. Przekonaj się czy będzie to film, którego dawno w polskim kinie nie było?