Halle Berry zachwyca w bikini. Od czasów Bonda nic się nie zmieniła

Halle Berry
Cover Video/x-news
Halle Berry uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. 53-letnia gwiazda od lat wzbudza zachwyt swoją nieprzejmującą urodą. Ostatnio po raz kolejny udowodniła, że czas się dla niej zatrzymał. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które przywodzi na myśl słynną scenę na plaży z "Śmierć nadejdzie jutro".

Halle Berry – dziewczyna Bonda

W 2002 roku Halle Berry wystąpiła w 20. filmie z cyklu o przygodach Agenta 007 Jamesa Bonda pt. "Śmierć nadejdzie jutro". Scena, w której jej bohaterka, Giacinta "Jinx" Johnson, wynurza się z wody w pomarańczowym bikini przeszła do historii popkultury. Najwyraźniej gwiazda postanowiła odtworzyć ten moment, ponieważ na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które do złudzenia przypomina słynny kadr z filmu.

Kim jest Halle Berry?

Halle Berry ma 53 lata i jest znaną amerykańską gwiazdą branży filmowej. Widzowie znają ją z produkcji takich jak: "Atlas chmur", "Kobieta-Kot", "X-Men" czy "Śmierć nadejdzie jutro". Za swoją rolę w melodramacie "Czekając na wyrok" otrzymała Oscara dla najlepszej pierwszoplanowej aktorki. Na swoim koncie ma Złoty Glob, Srebrnego Niedźwiedzia czy nagrodę Emmy. W 2003 roku znalazła się na pierwszym miejscu zestawienia 50 najpiękniejszych osób na świecie, które przygotował magazyn "People".

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

53-letnia Hally Berry pokazała umięśniony brzuch. Takiej sylwetki może pozazdrościć jej niejedna nastolatka!

Halle Berry o filmie „John Wick 3”: "Bardzo chciałam stać się częścią tego świata"

5 zaskakujących faktów na temat ikony hiszpańskiego kina, Penélope Cruz

Autor: Agata Polak

podziel się:

Pozostałe wiadomości