Sara i Artur Borucowie na zmysłowej fotografii. Fani: "Chcę się patrzyć na to zdjęcie non stop"

Sara Boruc, Artur Boruc
Kamil Piklikiewicz/East News
Artur i Sara Borucowie od 2014 roku są szczęśliwym małżeństwem. Para doczekała się dwójki dzieci, a radosnymi chwilami co jakiś czas dzieli się w mediach społecznościowych. Obecnie zakochani przebywają na wakacjach na słonecznej Ibizie. Romantyczne zdjęcie wykonane w basenie rozczuliło fanów.

Sara i Artur Borucowie – miłość, szczęście i czułość

Sara i Artur Borucowie, choć na co dzień są zapracowani, umiejętnie łączą życie zawodowe z rodzinnym. Niedawno para zdradziła, że planuje powrócić do Polski. Decyzja o zmianie miejsca zamieszkania jest ściśle związana z kontraktem, jaki bramkarz podpisał z warszawskim klubem. Nowy dom to także świetna wiadomość dla Sary, która oprócz muzyki interesuje się także modą. Piosenkarka przez długi czas prowadziła wraz z siostrami bloga SIN by Mannei, teraz ogłosiła, że zamierza rozwijać w Warszawie nową markę The Mannei.

Wśród wielu obowiązków i natłoku pracy małżeństwo znajdują chwile na odpoczynek i wspólny czas. Czułymi chwilami zakochani co jakiś dzielą się w mediach społecznościowych, publikując prywatne zdjęcia. Niedawno Sara podzieliła się z fanami romantyczną fotografią. Piosenkarka zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie wykonane podczas wakacyjnego wypoczynku na Ibizie. Trzeba przyznać, że kadr pozującej nad basenem pary do złudzenia przypomina plakat romantycznego filmu.

Jedź albo zgin

– napisała pod postem Sara.

Fani Sary i Artura Boruców

Pod nowym zdjęciem Sary momentalnie pojawiły się pierwsze komentarze. Internauci zachwyceni byli prawdziwym i pięknym uczuciem, jakie łączy piosenkarkę i jej partnera. Jak przyznali, taka miłość nie zdarza się zbyt często i jest naprawdę czymś wyjątkowym.

Cudowne ujęcie... Chcę się patrzyć na to zdjęcie non stop

- napisała jedna z fanek.

Bądźcie przykładem miłości w tym zwariowanym świecie. Pięknie uchwycone uczucie

- dodała internautka.

Wspólne zdjęcie skomentował także sam Artur. Piłkarz pod postem zamieścił emotikony kilku czerwonych serc.

Zobacz także:

Rodzina Majdanów na pierwszych wspólnych wakacjach. "Dojrzałe rodzicielstwo to pełna świadomość tego, co robisz"

Sandra Kubicka o nowym życiu w Polsce: "Długo już nie czułam takiego spokoju w duszy"

Nowe wyzwania Krzysztofa Zalewskiego: "Zawsze staram się robić piosenki tak, żeby sprawiały mi przyjemność"

Sara Boruc o stereotypie WAGs. Zobacz wideo:

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości