Joanna Krupa na rodzinnym obiedzie z mężem i córeczką: "Super uczucie, że przez chwilę nie mieliśmy masek"

Joanna Krupa w DDTVN

Joanna Krupa wybrała się z mężem i córeczką do restauracji. Było to pierwsze rodzinne wyjście modelki od czasu wybuchu pandemii koronawirusa. Na swoim Instagramie Joanna pochwaliła się zdjęciami z tego wyjątkowego wypadu, jednak całą uwagę przyciąga przeurocza Asha.

Rodzinne chwile Joanny Krupy

Od kilku tygodni Joanna Krupa przebywa w Polsce, gdzie trwają nagrania do najnowszej edycji programu "Top Model". Modelka przyleciała do kraju w towarzystwie swojej córeczki Ashy, jednak niedługo później dołączył do niej mąż, Douglas Nounes.
Każdą wolną od pracy chwilę Joanna spędza w towarzystwie najbliższych. Tym razem rodzinna prowadzącej "Top Model" pierwszy raz od wybuchu pandemii koronawirusa wybrała się do restauracji. Dzięki temu, że usiedli w ogródku lokalu, mogli bezpiecznie cieszyć się wspólnym czasem i nie musieli mieć na twarzy maseczek. Wypad na lunch był tak udany, że modelka postanowiła uwiecznić rodzinne chwile i podzielić się nim ze swoimi fanami.

Pierwsze wyjście z Ashą od pandemii

– napisała Joanna.

Reakcje fanów Joanny Krupy

Rodzinne zdjęcia wywołały entuzjazm wśród obserwujących Joanny. Fani nie szczędzili modelce miłych słów i pozytywnych komentarzy. Szczególny zachwyt wzbudziła córeczka Joanny, malutka Asha, która ewidentnie bardzo dobrze się bawiła w towarzystwie rodziców.

Cudowny widok ?

– napisała Kasia Szklarczyk, zwyciężczyni 7. edycji "Top Model".

Przepiękna córeczka ?

Ależ macie cudne uśmiechy ??❤️wszystkiego dobrego dla całej trójki?

Cudowni ?

Malutka to taki słodki bobas ??

- czytamy w komentarzach.
Joanna Krupa o nowej edycji Top Model, a także wracaniu do formy po ciąży i macierzyństwie: "Brzuszek jeszcze trochę jest, ale na fitness nie chodziłam ostatnio, to też nie będę narzekać". Zobacz wideo:
Zobacz też:
Autor: Agata Polak

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości