Weronika Rosati wakacyjnie pozdrawia w bikini: "Jest mi tak dobrze, że nie mogłam się powstrzymać"

Weronika Rosati
Weronika Rosati
Morze, przyroda, słońce - tak beztroski letni czas spędza Weronika Rosati. Zrelaksowana aktorka czuje się świetnie i przesyła pozdrowienia z wakacji. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami w bikini. Fani są pod wrażeniem jej niesamowitej figury.

Weronika Rosati na wakacjach

Spokojna woda, słońce, błękitne niebo, na nim kilka chmurek, a w tle niezbyt wysokie góry. W takich pięknych okolicach wypoczywa Weronika Rosati. Aktorka bawi się wspaniale, a na dowód zamieszcza w sieci wakacyjne zdjęcia.

To oficjalnie już- pozdrowienia z wakacji? Wiem że teraz wszyscy wrzucają foty z plaży i nie jestem oryginalna ale tu jest tak pięknie i jest mi tak dobrze że nie mogłam sie powstrzymać? Zwłaszcza że przede mną dużo ciekawych wydarzeń i wyzwań i po prostu jestem wdzięczna że mogę być w tak pięknym miejscu i cieszyć się morzem, przyrodą, słońcem, beztroskim czasem wakacji - w końcu! A wy jak spędzacie wakacje? #vacation #grateful

- napisała Weronika na Instagramie.

Weronika Rosati w bikini

Na opublikowanych w sieci zdjęciach Weronika pozuje w bikini w biało-brązową panterkę. Dwuczęściowy strój podkreśla rewelacyjną sylwetkę aktorki - długie, zgrabne nogi i idealnie płaski brzuch.

Oszałamiająca figura Weroniki nie pozostała niezauważona. Fani natychmiast pośpieszyli z komplementami pod jej adresem. Pod wrażeniem była także koleżanka po fachu.

P I Ę K N A

- napisała aktorka Katarzyna Zielińska.

Wow❤️
Jaka figura o rany!!
Pani Weroniko jestem pod wrażeniem ???
Piękne widoki, przede wszystkim modelka
Pani Weroniko, figura i włosy jak marzenie ❤️

- czytamy w komentarzach.

Weronika Rosati nie boi się mówić o samotnym macierzyństwie. „Nie pomyślałam, że to może być temat, który jest tak schowany i przemilczany”. Obejrzyj materiał:

x-news 

Zobacz też:

Weronika Rosati w bikini tęskni za bliskimi: "Mam już dość tej kwarantanny"

Sentymentalna podróż Weroniki Rosati. Aktorka opublikowała zdjęcie z początków swojej kariery

Weronika Rosati: "Kobiety potrzebują, żeby o tym mówić"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Dzień Dobry Wakacje

Autor: Luiza Bebłot

podziel się:

Pozostałe wiadomości