Kylie Minogue wraca w wielkim stylu na złotym koniu. Artystka zaprezentowała nowy teledysk

Kylie Minogue
Kylie Minogue
Na to czekali wszyscy fani wokalistki. Po dwóch latach Kylie Minogue wraca z nowym teledyskiem. „Say something” zapowiada jej kolejną płytę. Nie zabrakło błysku i złotego konia. Musicie to zobaczyć.

Kylie Minogue wraca z nowym teledyskiem

Galaktyka, blichtr i błysk, czyli jak na prawdziwą gwiazdę przystało. Kylie Minogue właśnie zaprezentowała światu teledysk do najnowszej piosenki „Say something”. Utwór zapowiada piętnastą już płytę wokalistki, która postanowiła zabrać widza w podniebną podróż do lat 80. XX w., bo właśnie z tamtym okresem kojarzy się wideoklip. Taneczny singiel opowiada o miłości do osoby, bez konkretnego określania płci.

Ponieważ miłość jest miłością i nigdy się nie kończy. Czy możemy znowu być jednością?

- słyszymy w tekście.

Jak na nowy materiał Kylie Minogue zareagowali jej fani?

Jesteśmy gotowi na galaktyczne disco
Kylie Minogue wymiata
Czy ta kobieta w ogóle się starzeje?

- pisali.

Kylie Minouge – kariera

Kylie Minogue to bez wątpienia jedna z najwybitniejszych artystek muzyki współczesnej. Karierę rozpoczynała pod koniec lat 80. ubiegłego wieku. Przez 33 lata niezwykłej kariery wypracowała status wielkiej popowej gwiazdy. Wydała 14 albumów studyjnych i zapowiedziała już kolejny, 15. Wokalistka sprzedała ponad 80 milionów płyt na całym świecie i zdobyła mnóstwo prestiżowych nagród. Prywatnie Kylie jest związana z Paulem Salomonsem, szefem magazynu GQ. Kilkanaście lat temu walczyła w rakiem piersi, który jak sama mówiła, zrujnował jej szansę na macierzyństwo.

Zobacz rozmowę Marcina Sawickiego z Kylie Minogue:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Niespodzianka dla fanów Quebonafide. Będzie film dokumentalny o raperze

Kamil Bednarek po długiej przerwie wraca do koncertów. "Czasami potrzebuję złapać oddech". U nas dostał wyjątkowy prezent

Córka Jude'a Lawa podbija świat mody. Kim jest 19-letnia Iris Law? To prawdziwa piękność

Autor: Anna Korytowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości