Jak wygląda córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego? Fanka: "Nie wiem, która piękniejsza"

Izabella Scorupco
Dzień Dobry TVN
Mówi się: „Jaka matka, taka córka”. W tym przypadku powiedzenie znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Julia Scorupco odziedziczyła urodę po znanej mamie. Sami zobaczcie.

Izabella Scorupco z córką

Izabella Scorupco jest uznawana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, co doceniają nie tylko rodzime produkcje. W filmie „Golden Eye”, wcieliła się w postać dziewczynę Jamesa Bonda – Rosjankę Natalię Fiodorowną Siemionową. Z małżeństwa z hokeistą, Mariuszem Czerkawskim, Izabella Scorupco ma córkę Julię. Dziewczyna ma 23 lata i jest bardzo aktywna w sieci. W mediach społecznościowych nie brakuje jej wspólnych zdjęć z mamą, które zachwycają fanów.

Nie wiem, która piękniejsza
Jak siostry
Jesteście zjawiskowe

- piszą fani.

Izabella Scorupco - co słychać u dziewczyny Bonda?

W czerwcu skończyła 40 lat, a czas stanął dla niej w miejscu. Urodziła się w Białymstoku. Jako 8-letnia dziewczynka wyjechała z mamą do Szwecji – kraju, z którym związała większość swojego życia. Izabella Scorupco znana jest polskim widzom przede wszystkim jako dziewczyna Jamesa Bonda („GoldenEye”) oraz Helena Kurcewiczówna w „Ogniem i mieczem”. Na swoim koncie ma także film „Egzorcysta: Początek” oraz w wiele szwedzkich produkcji.

Izabella Scorupco była też związane z modelingiem i śpiewem. W 1989 roku nagrała nową wersję przeboju zespołu ABBA, „Substitute”, a jej zdjęcia ukazały się m.in. we włoskim wydaniu „Vogue’a”. Poprowadziła też szwedzką wersję programu „Top Model”.

Rok temu trzeci raz stanęła na ślubnym kobiercu, a wybrankiem jej serca został szwedzki biznesmen Karl Rosengren. Jest mamą 23-letniej Julii i 17-letniego Jakuba.

Zobacz rozmowę z Izabellą Scorupco:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Netta w jacuzzi. Gwiazda plus size pokazała się w kostiumie kąpielowym. Fani zachwyceni. "Aż mi się zrobiło gorąco"

Katy Perry w zaawansowanej ciąży tańczy na ulicy. Nagranie opublikował Orlando Bloom. "Wygraliście internet na zawsze"

Córka Jude'a Lawa podbija świat mody. Kim jest 19-letnia Iris Law? To prawdziwa piękność

Autor: Anna Korytowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości