Gorące tematy

Nastolatka sama odebrała poród. Pomógł jej film na YouTube

Gorące tematy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
polsatnews.pl
Catherine Delahaye/Getty ImagesNoworodek

17-letnia mieszkanka stanu Kerala w Indiach ukrywała przed najbliższymi, że spodziewa się dziecka. Kiedy rozpoczął się poród, dziewczyna zamknęła się w swoim pokoju, mówiąc rodzicom, że ma lekcje online. Nastolatka urodziła dziecko z pomocą filmu na YouTubie.

Indie. Nastolatka urodziła dziecko z pomocą filmu na YouTubie

Nastolatka - kiedy ciąża była już widoczna - rzadko wychodziła ze swojego pokoju. Najbliższym tłumaczyła, że ma dużo obowiązków i nauki. Tym samym udało jej się ukryć przed rodzicami fakt, że spodziewa się dziecka. Kiedy zaczęła się akcja porodowa, nastolatka zamknęła się w pokoju, twierdząc, że ma zdalne lekcje i skontaktowała się ze swoim 21-letnim chłopakiem i ojcem dziecka.

Mężczyzna poradził jej, aby nie informowała nikogo, że właśnie zaczął się poród i sama postarała się urodzić dziecko. 21-latek zasugerował, aby oglądała filmy instruktażowe na YouTubie. Z ich pomocą dziewczyna zdołała urodzić zdrowe dziecko. Co ciekawe, rodzice 17-latki o narodzinach dziecka dowiedzieli się dopiero po trzech dniach, gdy usłyszeli płacz malucha.

Zobacz wideo: Połóg - jak przetrwać trudny czas po porodzie?

Połóg – jak przetrwać trudny czas po porodzie?
Połóg – jak przetrwać trudny czas po porodzie?Połóg to czas, kiedy kobieta dochodzi do siebie po porodzie. Co czuje? Dlaczego warto skorzystać z pomocy położnej?
Dzień Dobry TVN

Ojciec dziecka trafił do więzienia

Kiedy sprawa ujrzała światło dzienne, nastolatka trafiła do szpitala, a 21-letni ojciec dziecka do więzienia. Mężczyźnie postawiono zarzut uprawiania seksu z osobą, która nie ukończyła osiemnastego roku życia. W Indiach jest to przestępstwo. Rodzice dziewczyny wiedzieli, że ich córka spotyka się ze starszym od siebie chłopakiem. Mieli plany, aby po uzyskaniu przez nią pełnoletniości, zorganizować im ślub.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: polsatnews.pl

Źródło zdjęcia głównego: Catherine Delahaye/Getty Images

Pozostałe wiadomości