Aranżacje wnętrz

Kasia Jaroszyńska i jej "Nieoczywiste miejsca". Co zobaczyła w starym domu na Mazurach?

Aranżacje wnętrz

Aktualizacja:

Stare domy mają swój klimat. Kasia Jaroszyńska, prowadząca program HGTV, wybrała się na Mazury, gdzie podziwiała wnętrza ogromnego, ceglanego domu. Jak został odnowiony? Te rozwiązania robią wrażenie.

Stary dom z czerwonej cegły

Monumentalny dom z czerwonej cegły jeszcze jakiś czas temu był ruiną. Właściciel postanowił więc wziąć sprawy w swoje ręce i odnowić wnętrza. Zdecydował się zmienić fasadę, elektrykę, zrobił ogrzewanie i wymienił okna. Jak przyznał, podczas remontu udało się także uratować dużą część starej podłogi.

Lata temu były tu drzwi między sąsiednimi częściami budynku, ale potem je zamurowano. Teraz trzeba zejść na dół, żeby wejść do innych części tego domu

– powiedział.

Mężczyzna pokazał także Kasi, jak wygląda kuchnia zaprojektowana przez artystę z Reszla i wskazał na meble wykonane w stylu średniowiecznym. Następnie zaprosił do salonu z klimatycznym kominkiem oraz oprowadził po dwóch sypialniach.

"Nieoczywiste miejsca" - gdzie oglądać?

Katarzyna Jaroszyńska w programie "Nieoczywiste miejsca" odwiedza nietypowe domy. Mikro wnętrza, przyczepy, domki holenderskie, baraki czy siedliska z kontenerów. Jesteście ciekawi? Więcej zobaczycie na kanale HGTV oraz w serwisie VOD player.pl.

Zobacz także:

Dom postawiony w dwa dni? Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych: "Wystarczy kreatywność i otwarty umysł"

Jak urządzić małą kuchnię? "Wbrew pozorom całkiem sporo się w niej zmieści"

Wiosna pod znakiem kolorowych balkonów. Jakie kwiaty posadzić w donicach, by cieszyły oko aż do lata?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości