kasia jaroszyńska

  W kolejnym odcinku "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska pokazała dom w stylu skandynawskim. Nieruchomość została zbudowana na skarpie, co znalazło swoje odbicie w nietypowym układzie pomieszczeń. Zobaczcie, jak wygląda to bajkowe wnętrze.

  Dziennikarka opowiedziała o samotnym macierzyństwie i sytuacji współczesnych kobiet. Co chciałaby przekazać swojej córce?

  Dziennikarka zaraża uśmiechem, dobrą energią, pasją i pewnością siebie. Jednak nie zawsze tak było.

  W Dzień Dobry TVN stylistka wnętrz Agnieszka Malec pokazała widzom, w jaki sposób wykonać je samodzielnie.

  Minęło już 5 lat odkąd widzowie mogą poszerzać swoją wiedzę o wystroju wnętrz i ogrodach dzięki stacji HGTV. Teraz w Dzień Dobry TVN o swoich wyjątkowych programach emitowanych na tym kanale opowiedzieli Katarzyna Jaroszyńska, Krzysztof Miruć oraz Maja Popielarska.

  Stare domy mają swój klimat. Kasia Jaroszyńska, prowadząca program HGTV, wybrała się na Mazury, gdzie podziwiała wnętrza ogromnego, ceglanego domu. Jak został odnowiony? Te rozwiązania robią wrażenie.

  Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. To zatem najlepsza pora, aby zabrać się za ćwiczenia i ujędrnić przed wakacjami nasze ciało. Redakcja Dzień Dobry TVN rzuciła naszym reporterom sportowe wyzwanie. Kasia Jaroszyńska i Robert Stockinger przeszli trening pod okiem "kobiety gumy", czyli Agnieszki Marczak.

  Agnieszka Fleischer zgłosiła się do naszego cyklu, zamieszczając zdjęcia domu na facebookowej grupie "Odpicowane mieszkanie". Kasia Jaroszyńska postanowiła odwiedzić z kamerami rodzinę i sprawdzić, co kryją te niesamowite wnętrza.

  W pierwszym powakacyjnym odcinku cyklu "Odpicowane mieszkanie" Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła Wrocław, gdzie mieszka pewne młode małżeństwo. Martyna i Grzegorz w 77-metrowym mieszkaniu zgromadzili ponad 40 obrazów, grafik i plakatów. Wnętrze zostało urządzone w nowoczesnym stylu, ale z elementami vintage. Martyna, która jest główną aranżerką mieszkania, meble z sieciówki przełamała perełkami znalezionymi na targu staroci. Efekt końcowy jest bardzo spójny. Nawet łazienka urządzona w stylu loftowym estetycznie współgra z resztą mieszkania. Zobaczcie wyjątkowe wnętrze Martyny i Grzegorza.