Newsy

Zauważyła w internecie zdjęcie pobitego dwulatka i powiadomiła policję. Matka dziecka zatrzymana

Dziecko płacz

Tatiana Maksimova/Getty Images

Newsy

Zauważyła w internecie zdjęcie pobitego dwulatka i powiadomiła policję. Matka dziecka zatrzymana

Dziecko płacz

Tatiana Maksimova/Getty Images

20-letnia kobieta została zatrzymana przez łódzką policję. Jest podejrzana o pobicie swojego 2-letniego synka. Dziecko przewieziono do szpitala. O sprawie śledczych zawiadomiła internautka, która na jednym z portali społecznościowych zobaczyła fotografię, na której było widać pobitego malucha. 

Matka podejrzana o pobicie 2-letniego synka

- Zadzwoniła zaniepokojona kobieta, która zauważyła na jednym z portali społecznościowych post, a na nim zdjęcie pobitego dziecka i treść sugerującą, że sprawczynią tego pobicia jest jego matka - przekazała podkom. Aneta Sobieraj z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Policjanci szybko ustalili, gdzie jest 2-latek. Pojechali do mieszkania na terenie łódzkiej dzielnicy Górna.

Łódź: zatrzymano matkę podejrzewaną o pobicie dziecka

Funkcjonariusze zastali w mieszkaniu podejrzewaną 20-latkę oraz jej syna.

 - Dziecko miało wyraźne ślady pobicia, między innymi zasinienia okularowe. Wyglądało to poważnie, dlatego też wezwano do niego karetkę, która zabrała chłopca do szpitala. Kobieta została zatrzymana - relacjonowała podkom. Aneta Sobieraj.

Policjanci przesłali dokumentację do sądu rodzinnego, aby ustalić opiekę nad dzieckiem. Będą też ustalać, czy było to jednorazowe pobicie, czy sytuacja powtarzała się już wcześniej. Matka nie została jeszcze przesłuchana.

>>> Zobacz także:

15-latek ukradł matce auto i przejechał 250 km, bo chciał spotkać się z dziewczyną. "Uważał, że nic takiego się nie wydarzyło"

Tragiczny finał morsowania. Nie żyje mężczyzna

W szortach i bez swetrów. GOPR ratował turystów na Babiej Górze: "Nowa moda"

Zobacz także: "Sąd uznał, że podejrzana może utrudniać śledztwo". Trzy miesiące aresztu dla matki, której śledczy zarzucają pobicie 5-miesięcznej córki:

Źródło: TVN24 / PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
62
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0