Gwiazdy

Simon Cowell uległ wypadkowi. Juror "X-Factora" złamał kręgosłup

Simon Cowell

x-news

Gwiazdy

Simon Cowell uległ wypadkowi. Juror "X-Factora" złamał kręgosłup

Simon Cowell

x-news

Jak podają zagraniczne media, do wypadku doszło, kiedy 60-letni Simon Cowell testował rower elektryczny. Po nieszczęśliwym zdarzeniu producent telewizyjny przeszedł kilkugodzinną operację. Jak czuje się teraz?

Simon Cowell - wypadek

To on stoi za sukcesem zespołu One Direction, brytyjskiej grupy Little Mix oraz amerykańskiego girlsbandu Fifth Harmony. Simon Cowell, łowca talentów, producent telewizyjny i juror w wielu programach, uległ poważnemu wypadkowi. Jak się okazuje, nawet własny dom nie gwarantuje bezpieczeństwa.

Cowell podczas testowania roweru elektrycznego spadł z niego, na dziedzińcu domu w Malibu, w Kalifornii. Przy tym zdarzeniu obecni byli członkowie jego rodziny.

Simon Cowell – jak czuje się po wypadku?

Sześciogodzinna operacja, którą przeszedł obejmowała umieszczenie w plecach metalowego pręta. Przedstawiciel producenta przekazał, że po zabiegu czuje się dobrze, ale nadal pozostaje pod obserwacją w szpitalu.

Znany z ironicznych i błyskotliwych komentarzy Simon Cowell, kiedy tylko trochę doszedł do siebie, na Twitterze umieścił oświadczenie, połączone z radą.

Jeśli kupujesz rower elektryczny, przed pierwszą jazdą przeczytaj instrukcję. Złamałem część kręgosłupa. Dziękuję wszystkim za miłe wiadomości

- napisał.

Juror "X-Factora" dołączył także wyrazy uznania i ogromne podziękowania dla wszystkich opiekujących się nim lekarzy i pielęgniarek. Niestety, nieszczęśliwe zdarzenie pokrzyżowało jego zawodowe plany.

Z powodu kontuzji Cowell nie weźmie udziału w występach na żywo w tym sezonie w "America's Got Talent". Nagrania do programu zaczną się bez niego we wtorek i środę

- podała stacja NBC.

Zobacz też:

Nowe wyzwania Krzysztofa Zalewskiego: "Zawsze staram się robić piosenki tak, żeby sprawiały mi przyjemność"

Filmowa Baby wróci w nowej odsłonie "Dirty Dancing". Jak dziś wygląda Jennifer Grey?

Niespodzianka dla fanów Quebonafide. Będzie film dokumentalny o raperze 

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
90
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0