Gwiazdy

Rag'n'Bone Man o kulisach sławy i pracy nad nową płytą. "Są momenty, kiedy boję się wyjść z domu"

Gwiazdy

Rag'n'Bone Man o kulisach sławy i pracy nad nową płytą. "Są momenty, kiedy boję się wyjść z domu"

Na początku tego roku Rag'n'Bone Man zaprezentował singiel "All You Ever Wanted". Utwór zapowiada kolejną płytę artysty. Czego mogą spodziewać fani? Opowiedział o tym Gabi Drzewieckiej.

Rag'n'Bone Man, czyli Rory Charles Graham, zyskał światową sławę cztery lata temu po wydaniu singla "Human". Album o tym samym tytule pokrył się poczwórną platyną na Wyspach Brytyjskich. Kolejna płyta artysty "Life by Misadventure" trafi na sklepowe półki już 23 kwietnia. W rozmowie z Gabi Drzewiecka Brytyjczyk opowiedział o kulisach powstawania krążka.

Rag'n'Bone Man wraca z nową płytą

Płytę "Life by Misadventure" promuje singiel "All I Ever Wanted". Nostalgiczna piosenka różni się nieco od poprzednich utworów z repertuaru Rag'n'Bone Mana, ale fani z miejsca dali jej zielone światło.

- Kiedy piszę piosenki, to dużo myślę o przeszłości. Uruchamia się we mnie jakiś proces wspomnień i z tego właśnie czerpię inspirację do tworzenia muzyki - wyjaśnił w wywiadzie dla DD TVN.

Artysta nie ukrywa, że kiedy zaczynał pracę nad nową płytą w "nieciekawym mentalnie miejscu" i chciał pisać wyłącznie smutne piosenki. Uznał jednak, że świat nie potrzebuje kolejnego melancholijnego krążka i zrobił sobie przerwę w pracy nad tekstami. W efekcie udało mu się nagrać piosenki, które wprawiają w dobry nastrój.

- Jest tyle pozytywnego do opowiedzenia - dodał.

Rag'n'Bone Man o kulisach sławy

Rag'n'Bone Man często podkreśla, że jest zwykłym facetem, dlatego zainteresowanie i szum wokół jego osoby często go przytłaczają.

- Są momenty, kiedy boję się wyjść z domu - przyznał.

Dla artysty najważniejsze jest to, żeby media szanowały prywatność jego syna. Reuben ma dopiero 3,5 roku, ale już słucha piosenek taty. Jeszcze bardziej upodobał sobie jednak muzykę reggae.

Jak chłopiec reaguje, kiedy tata zakłada mu gitarę? Dowiesz się z materiału wideo.

Zobacz też:

Jaka jest historia powstania kultowej piosenki "Sacrum"? Jacek "Mezo" Mejer i Kasia Wilk zdradzają nam tajemnicę 

Nauka gry na bębnach afrykańskich. Jak z wyzwaniem poradziły sobie nasze prowadzące?

Alvaro Soler o życiu po trzydziestce. "To bardzo ważny czas, bardzo dużo się zmienia w głowie"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Reporter: Gabi Drzewiecka
Co sądzisz o tym artykule?
58
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0