Porady

Oszczędzaj na zakupach w trzech krokach!

młoda dziewczyna z laptopem

mat. prasowe 

Porady

Oszczędzaj na zakupach w trzech krokach!

młoda dziewczyna z laptopem

mat. prasowe 

Oszczędzanie na zakupach staje się coraz modniejsze. Pozwala to odłożyć pieniądze na mniejsze lub większe przyjemności, na które nie możemy sobie normalnie pozwolić. Dlatego warto znać proste sposoby na to, jak oszczędzać na zakupach. Poniżej przedstawiamy trzy kroki, które w prosty sposób pozwolą ci zaoszczędzić na różnego rodzaju wydatkach.

Krok 1 – pobierz aplikację PAYBACK

Jeżeli chcesz oszczędzać, musisz mieć plan działania. Pierwszym krokiem ku regularnemu oszczędzaniu podczas zakupu różnorodnych produktów jest wgranie aplikacji PAYBACK. Daje ona wiele możliwości. Przede wszystkim szybciej zbierasz punkty, co jeszcze bardziej przybliża cię do odebrania nagród w Programie Bonusowym. Jeżeli chcesz szybko zwiększyć liczbę punktów na swoim koncie, pamiętaj o aktywacji kuponów. Możesz to zrobić poprzez aplikację PAYBACK albo na stronie internetowej. Oprócz kuponów w aplikacji znajdziesz także zakładkę z listą zakupów i sklepami partnerskimi. Na stronie głównej regularnie pojawiają się informacje o promocjach u partnerów PAYBACK. O atrakcyjnych akcjach promocyjnych uczestnicy Programu są też informowani za pomocą powiadomień push wysyłanych przez aplikację.

Krok 2 – rób zakupy w sklepach partnerskich

Jeśli aktywowałeś już kupony, możesz ruszyć na zakupy, zarówno te stacjonarne, jak i internetowe. Kupując online, zawsze pamiętaj o tym, aby do serwisu partnerskiego wchodzić bezpośrednio przez stronę Programu Bonusowego. Dzięki temu przy każdej transakcji na twoje konto będą wpływać środki. Robiąc zakupy z aktywowanym kuponem, możesz otrzymać nie tylko punkty podstawowe, lecz także bonusowe. Pamiętaj o tym, aby regularnie sprawdzać ofertę kuponów i porównywać te dostępne na stronie z oferowanymi w aplikacji. Więcej na temat samych kuponów oraz tego, jak je aktywować, przeczytasz na stronie payback.pl

Krok 3 – wymieniaj zdobyte punkty na nagrody rzeczowe i vouchery lub obniżaj rachunki u partnerów stacjonarnych

Jeżeli już masz uzbieraną sporą liczbę punktów, możesz wymienić je na nagrody rzeczowe lub vouchery do partnerów Programu. Ciekawą opcją jest także możliwość obniżenia kwoty rachunku w sklepach Kaufland, bądź marketach budowlanych Mrówka czy też na stacjach paliw bp Polska. Zwróć uwagę na to, że do odebrania nagrody rzeczowej wystarczy mieć na swoim koncie jedynie 100 punktów. Resztę potrzebnej kwoty dopłacisz w dogodny dla ciebie sposób.

Artykuł partnerski

Co sądzisz o tym artykule?
56
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0