Gwiazdy

Natalia Siwiec o córeczce Mii: Płacze tylko, kiedy jest głodna!

Gwiazdy

Natalia Siwiec o córeczce Mii: Płacze tylko, kiedy jest głodna!

Natalia Siwiec zaprosiła Dzień Dobry TVN do swojego domu. Opowiedziała o tym, jak się czuje jako mama córeczki Mii oraz jak łączy swoją pracę z życiem rodzinnym. Posłuchajcie wyjątkowego wywiadu Agnieszki Jastrzębskiej z Natalią Siwiec i jej partnerem Mariuszem Raduszewskim.

Zobacz też: Natalia Siwiec gotowa na drugie dziecko? • Natalia Siwiec - jak się czuje jako mama?
 • Jak Natalia Siwiec łączy pracę z życiem prywatnym?
 • Mia będzie mieć rodzeństwo? Jakie plany ma Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski?


Natalia Siwiec - jak się czuje jako mama?

Natalia Siwiec w sierpniu 2017 roku została mamą Mii. Mia jest córką Natalii Siwiec i jej partnera Mariusza Raduszewskiego. Natalia poinformowała media o swojej ciąży dopiero w piątym miesiącu. Przez prawie cały okres ciąży nie pokazywała brzuszka i nie udzielała się medialnie - chciała ten wyjątkowy czas przeżyć z Mariuszem i dzieckiem, które miało niebawem pojawić się na świecie.


Więcej tutaj: Prawdziwe macierzyństwo tak wygląda! Natalia Siwiec - jak się czuje po narodzinach Mii?


Jak Natalia Siwiec łączy pracę z życiem prywatnym?

Natalia Siwiec stara się łączyć pracę z życiem rodzinnym, kiedy tylko jest to możliwe:

Nie wyobrażam sobie tego, żeby Mia cały czas siedziała w domu jak ja jestem w pracy. Tym bardziej, że po pierwsze, mam taka pracę, do której mogę ją zabrać. A po drugie, ona świetnie się w tym odnajduje i fajnie spędza tam czas - powiedziała Natalia Siwiec w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Mia, córeczka Natalii i Mariusza, na co dzień jest bardzo grzeczna. Siwiec śmieje się, że Mia płacze tylko wtedy kiedy jest głodna.

Teraz nie wyobrażamy sobie, jak wcześniej mogliśmy żyć bez tego małego człowieka (...) - mówiła Siwiec, po czym Mariusz Raduszewski dodał - to znaczy ja mam syna i wiedzieliśmy jak wygląda podróżowanie z dzieckiem, przebywanie z dzieckiem.

Mia będzie mieć rodzeństwo? Jakie plany ma Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski?

Natalia Siwiec spełnia się w stu procentach w roli mamy. Pytanie jest teraz tylko jedno - czy jest szansa na to, że Mia niebawem będzie mieć rodzeństwo? Siwiec jeszcze niedawno zarzekała się, że na razie nie planuje powiększenia rodziny. My mamy jednak nadzieję, że jej plany się zmienią! 


Więcej: 
  Co sądzisz o tym artykule?
  23
  10
  Wybrane dla Ciebie
  Komentarze
  1
  31.01.2019
  Ktos
  Płacze tylko jak jest głodna i ta panika jak zaczyna płakać bo nie chce siedzieć już przed kamerą hahahh pfff zal