Gwiazdy

Najgłośniejsze rozwody w show-biznesie. "Gwiazdy zawsze miały pod górę w budowaniu trwałych relacji"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Najgłośniejsze rozwody w show-biznesie. "Gwiazdy zawsze miały pod górę w budowaniu trwałych relacji"

Dzień Dobry TVN

Związek, któremu towarzyszy światło fleszy, nie zawsze udaje się utrzymać. Niestety niektóre hollywoodzkie pary nie potrafią rozstać się w zgodzie i rozwód oznacza dla nich publiczne pranie brudów. Które rozstania odbiły się w mediach szerokim echem?

Głośne rozstania gwiazd

  • Kim Kardashian i Kris Humphries

Kim Kardashian i Kris Humphries byli parą przez 2 lata. Ich miłość miał przypieczętować ślub za 10 mln dolarów na oczach widzów. Niestety ich uczucie nie przetrwało.

- Kim Kardashian była jego żoną przez zaledwie 72 dni. Na szczęście ich rozwód był stosunkowo szybki - mówiła w studiu Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

  • Demi Moor i Ashton Kutcher

To dosyć smutna historia. Demi Moor o tym, że mąż ją zdradza z instruktorką pilatesu w dniu ich szóstej rocznicy ślub - mówiła nasz dziennikarka.

  • Angelina Jolie i Brat Pit

Związek tej dwójki budził ogromne emocje. To dla Angeliny Jolie Brat Pit zostawił Jennifer Aniston. Niestety i to uczucie przetrwało próby czasu. Kiedy po dziesięciu latach zawiązku para zdecydowała się pobrać, małżeństwo przetrwało zaledwie dwa lata.

  • Tom Cruise i Kate Holmes

Tego związku też nie udało się utrzymać. Mimo że para doczekała się córki to aktor, najprawdopodobniej za namową przedstawicieli Kościoła Scjentologicznego całkowicie zerwał kontakty ze swoim dzieckiem.

  • Johnny Depp i Amber Heard

To z całą pewność najgłośniejszych rozwód ostatnich lat. Johnny Depp dla młodej i pięknej aktorki zostawił swoją długoletnią partnerkę - Vanessę Paradis, z którą ma dwójkę dzieci. Niestety między kochankami szybko zaczęło się psuć.

Amber postanowiła w końcu zawalczyć w sądzie o swoje i oskarżyła Deppa o znęcanie się psychiczne i fizyczne. W nagraniach, które ujrzały światło dzienne wyraźne dało się słyszeć, że małżonkowie oskarżają się nawzajem i obrzucają obelgami.

Dlaczego gwiazdorskie małżeństwa się rozpadają?

Związek wymaga pracy i równego zaangażowania obu stron. Niestety, utrzymanie relacji, której na każdym kroku towarzyszą błyski fleszy może być bardzo trudne. Co ciekawe, nie dotyczy to tylko współczesnych gwiazd.

- Jak się spojrzy na to retro Hollywood, to tam też nie było lepiej. Gwiazdy zawsze miały pod górę w budowaniu trwałych relacji. Kiedy jest się w ciągłym blasku fleszy, można zaniedbać życie prywatne - dodała Sandra Hajduk.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Aga i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" obchodzili drugą rocznicę małżeństwa. "Było dużo plusów i minusów"

Radosław Majdan o wyzwaniach, jakie miał po poznaniu żony. Małgorzata: "Dopiero po latach uświadamiam sobie, co postawiłam przed nim"

Olivier Janiak i jego sposób na modę. "Wyjdźmy od czasu do czasu z dresów i bamboszy"

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
51
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0