Gwiazdy

Monika Brodka zagra koncert live. Gdzie możecie go posłuchać?

Gwiazdy

Monika Brodka zagra koncert live. Gdzie możecie go posłuchać?

Ciąg dalszy koncertów online. Tym razem na występ w sieci zdecydowała się Monika Brodka. Polska piosenkarka wystąpi live już dziś o godzinie 18:00. Cel tego występu jest szczytny, dlatego zachęcamy was gorąco do wzięcia udziału. Gdzie możecie posłuchać Moniki?

Koncert Brodki 24 kwietnia 2020 r. - gdzie oglądać?

O Monice Brodce słyszymy niezwykle rzadko, ponieważ wokalistka nie udziela się w mediach społecznościowych. Tym bardziej cieszy nas fakt, że piosenkarka zdecydowała się wystąpić na koncercie live. I to w szczytnym celu! Monika zaśpiewa dziś z własnego domu w ramach akcji "Kwarantanna na na" stworzonej przez Szlachetną Paczką i Kayax. Akcja ma na celu wsparcie seniorów i osób samotnych. To właśnie dla nich obecna rzeczywistość jest najbardziej uciążliwa, ponieważ stanowi ciągłą niewiadomą. 

Czym jest "Kwarantanna na na"? 

To nic innego jak koncerty live z domów artystów Kayaxu.

Po co? Żeby pobyć razem. Żeby posłuchać ulubionego wykonawcy. Żeby na chwilę zapomnieć. Żeby nie czuć się samotnie. Żeby poczuć, że nie tylko my utknęliśmy w naszym mieszkaniu. Ale przede wszystkim po to, aby wraz ze Szlachetną PACZKĄ wesprzeć tych, którzy potrzebują teraz naszej pomocy.

- czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku. 

Koncerty odbywają się w poniedziałek, środę i piątek na Facebooku. Dzisiejszy live Moniki Brodki o 18:00 obejrzyjcie TUTAJ. 

Monika Brodka - kariera

Brodka po raz pierwszy zasłynęła na polskiej scenie muzycznej, gdy zwyciężyła w trzeciej edycji telewizyjnego show "Idol". Od tamtej pory jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Debiutancki minialbum wydała w 2004 roku. Łącznie stworzyła pięć albumów studyjnych, w także wyjątkowy "MTV Unplugged Brodka". 

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
62
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0