Styl Życia

Mężczyzna w centrum handlowym walczy o przetrwanie

Styl Życia

Mężczyzna w centrum handlowym walczy o przetrwanie

Centrum handlowe oczami kobiety jaki się ono jako miejsce niemal bez skazy. Mężczyźni, którzy lubią zakupy należą do mniejszości. Jedna z galerii handlowych przygotowała dla odwiedzających ją panów specjalne pomieszczenie. Zajrzeliśmy tam z kamerą Dzień Dobry TVN.

Mężczyzna w centrum handlowym

Jak wynika z wielu przeprowadzonych badań, jak i obserwacji, mężczyzna w centrum handlowym traci głowę. I to dosłownie.

Mężczyzna, który udał się na zakupy z partnerką jest zazwyczaj zagubiony i niespokojny. Usiłuje odciąć się od otoczenia. Jest bardzo zmęczony. Widok panów siedzących na ławeczkach z opuszczoną głową lub ucinających sobie drzemkę jest widokiem powszechnym. Mężczyzna w centrum handlowym walczy o przetrwanie, zwłaszcza, jeżeli jego partnerka wpadnie w tzw. „szał zakupów”.

>>>Zobacz też: Do czego kobietom na zakupach potrzebni są mężczyźni?

Jak przetrwać zakupy?

W jednym z płockich centrów handlowych powstała przestrzeń dedykowana tylko panom. Mogą tam odpocząć, kiedy ich partnerki robią zakupy. W specjalnej strefie można zagrać w piłkarzyki, w grę na konsoli.

Jak zapewnia dyrektor centrum handlowego – Izabela Tucholska-Oleszczuk , męska strefa jest otwarta dla wszystkich. Mogą w niej odpocząć zmęczeni mężczyźni, ale również kobiety.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
87
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0