Gwiazdy

Justin Bieber marzy o powiększeniu rodziny. "Chciałbym mieć małe plemię"

Justin Bieber, Hailey Bieber, dzieci, potomstwo, czy będą mieli dzieci

Cover Video/x-news

Gwiazdy

Justin Bieber marzy o powiększeniu rodziny. "Chciałbym mieć małe plemię"

Justin Bieber, Hailey Bieber, dzieci, potomstwo, czy będą mieli dzieci

Cover Video/x-news

Justin Bieber w programie "The Ellen DeGeneres Show" zdradził, kiedy zostanie tatą. Artysta przyznał, że marzy mu się duża rodzina z gromadką dzieci, jednak decyzję o potomkach zostawia żonie. "Będę miał tyle dzieci, ile Hailey zechce urodzić" – powiedział. 

Justin Bieber – rodzina

Justin Bieber i Hailey Baldwin to jedna z najpopularniejszych par na świecie, która wciąż budzi zainteresowanie mediów. W zeszłym roku internauci żyli ślubem zakochanych. Wokalista i modelka zalegalizowali swój związek zarówno w urzędzie, jak i przed ołtarzem. Gdy sensacja nieco ucichła, w sieci zaczęły pojawiać się informacje o rzekomym potomku. Modelka wydała oficjalne oświadczenie i zdementowała plotki. Jak przyznała, nie zostanie mamą. Kiedy para planuje powiększyć rodzinę? Na to pytanie zdecydował się odpowiedzieć Justin.

Justin Bieber o dzieciach z Hailey

Justin i Hailey jeszcze nie doczekali się potomków, jednak z informacji, jakie przekazuje wokalista, wynika, że w niedalekiej przyszłości nie jest to wykluczone. Artysta podczas rozmowy w programie "The Ellen DeGeneres Show" zdradził, że marzy o dziecku, a właściwie całej gromadce. Jednak ostateczną decyzję pozostawia żonie. Gwiazdor zapewnił też, że na cześć każdego malucha zrobi sobie tatuaż na plecach.

Będę miał tyle dzieci, ile Hailey zechce urodzić. Chciałbym mieć małe plemię. Ale to jej ciało i cokolwiek ona postanowi, tak się stanie. Myślę, że też chciałaby mieć kilka dzieci. Co najmniej dwójkę lub trójkę

- powiedział artysta. 

Kiedy możemy spodziewać się małych przedstawicieli rodu Bieberów? Artysta dodał, że wraz z Hailey nie spieszy mu się do rodzicielstwa. Obecnie para skupia się na życiu zawodowym, realizuje swoje pasje i cele.

Myślę, że Hailey nadal ma pewne rzeczy, które chce osiągnąć jako kobieta. Uważam, że po prostu nie jest jeszcze gotowa, by zostać mamą. W mojej ocenie jest to w porządku - dodał. 

Hailey Bieber obaliła plotki o ciąży. Media spekulują na ten temat, odkąd modelka związała się z Justinem Bieberem. Gdy gwiazda dowiedziała się, że nieprawdziwy artykuł planuje magazyn "Us Weekly", postanowiła wyprzedzić dziennikarzy i jako pierwsza poinformowała, że nie spodziewa się dziecka.

Zobacz także:

Zasiłek opiekuńczy przedłużony. Komu przysługuje świadczenie?

Jarosław Krzak - nowa twarz w polskich skokach narciarskich. "Gdy tata mówi, że spełniam jego marzenia, to robi mi się ciepło na sercu"

WHO ostrzega przed koronawirusem na nartach: "Prosimy kraje, by bardzo uważnie przyjrzały się zagrożeniom"

Co sądzisz o tym artykule?
69
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0