Pielęgnacja twarzy i ciała

Joga twarzy - remedium na zmarszczki

Pielęgnacja twarzy i ciała

Joga twarzy - remedium na zmarszczki

Okazuje się, że codzienne nawyki, takie jak spanie na boku lub brzuchu mogą mieć niekorzystny wpływ na wygląd naszej twarzy. W ten sposób tworzą się zmarszczki. O tym, jak im zapobiec w studiu Dzień Dobry TVN podpowiedziała Marta Kucińska, która jest ekspertką jogi twarzy.

O jodze twarzy mówi się, że jest naturalną alternatywą dla botoksu czy liftingu. Basia Pasek postanowiła na własnej skórze przetestować działanie jogi twarzy.


Zobacz film: Joga twarzy sposobem na młodość? Źródło: Dzień Dobry TVN


Co sądzisz o tym artykule?
24
3
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
5
16.07.2019
ARTUR CHYRA
ŚWIETNA SPRAWA, CHODZĘ DO ZNAKOMITEJ MASAŻYSTKI, KTÓRA WZIĘŁA SIĘ ZA MOJE MIĘŚNIE I JEST PIĘKNIE!!!1
30.03.2019
Agnieszka Kowal
Słyszałam o jodze twarzy już dawno. Zdaje się, ze to długa dość tradycja. Fajne nagranie, pani Marta przekonująca, a temat zmarszczek sennych to dla mnie nowość.
27.03.2019
Ola
Świetna sprawa. Mięśnie mamy tez w twarzy i trzeba je ćwiczyć. Temat staje się popularny i dobrze, bo to zdrowe podejście.
29.01.2019
Patrycja Kondracka
Niestety ta Pani słowo w słowo powtarza to co ja niedawno w Pytaniu na śniadanie -to żenujące takie kopiuj -wklej mojej 10-letniej pracy!!Jest zasadnicza różnica między grymasami-czytaj joga twarzy a Facefitness-ćwiczeniami izotoniczymi i izometrycznymi mięśni twarzy, do tematu należy podejść naukowo, więc się doktoryzuję ta pani stworzyła tylko profil na Instagramie
28.01.2019
Katarzyna
Joga twarzy jest super! Naprawdę działa!
Rozwiń wszystkie komentarzy