Horoskop

Jak interpretować tygodniowy horoskop anielski?

Kobieta anioł

Fot: PeopleImages / gettyimages.com

Horoskop

Jak interpretować tygodniowy horoskop anielski?

Kobieta anioł

Fot: PeopleImages / gettyimages.com

Ludzi od zawsze fascynowała przyszłość i jej nieodgadniony charakter. Wielu osobom marzy się poznanie choćby odrobiny ich przyszłego życia. Anielski horoskop pozwala nam spojrzeć na otaczający nas świat z zupełnie innej perspektywy. Nie jest instrukcją obsługi życia, ponieważ każdy jest kowalem swojego losu, pomaga jednak podjąć trudne decyzje i zrozumieć otaczające nas procesy.

Różne odmiany horoskopów cieszą się niegasnącą popularnością, zwłaszcza w Internecie. Jedni opis swojej osoby traktują z przymrużeniem oka, inni zaś szczegółowo analizują każdy wers.

Czym wyróżnia się horoskop anielski?

Jak sama nazwa wskazuje, skupia się na działaniu anioła stróża oraz innych aniołów, które chronią nas każdego dnia. Według twórców horoskopu, każda osoba na świecie posiada swojego anioła, który strzeże jej, wskazuje właściwą drogę oraz, co najważniejsze, nigdy jej nie opuszcza. Tygodniowy horoskop anielski jest najczęściej spotykaną odmianą, choć znajdziemy również wersję na jeden, konkretny dzień lub cały miesiąc. W niektórych poznać możemy dokładne imię anioła, który obecnie nad nami czuwa.

Horoskop anielski dla poszczególnych znaków

Zagłębiając się w ogólne opisy poszczególnych znaków, zazwyczaj przychodzi nam chęć na bardziej szczegółową lekturę. Horoskop anielski dla wagi mówi przede wszystkim o dużych ambicjach i aspiracjach tego znaku. Co ciekawe, te z pozoru pozytywne cechy mogą przysporzyć Ci w życiu codziennym wiele niepotrzebnego stresu. Dodatkowo, tłumisz swoje emocje wprowadzając jeszcze bardziej nerwową atmosferę. Chwilę przed tym, jak oddasz się w objęcia Morfeusza, zastanów się, czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele. Pamiętaj, że pewne sprawy nie są warte Twojej uwagi. Jeśli permanentnie odczuwasz spięcie mięśni, może to prowadzić do bólów, szczególnie w okolicy kręgosłupa. Droga wago, uprawiaj więcej sportu. Jazda na rowerze, kijki lub pływanie z pewnością poprawią Twoją kondycję oraz ułatwią zasypianie.

Horoskop anielski dla raka mówi przede wszystkim o potrzebie odpoczynku, nie tylko fizycznym, ale przede wszystkim psychicznym. Wielkie kurorty nadmorskie wypełnione tysiącami turystów to nie jest miejsce dla Ciebie. Potrzebujesz spokoju i wyciszenia wewnętrznego, wyjeżdżając w góry wybieraj najmniej zatłoczone szlaki. Musisz lepiej zacząć sobie radzić z krytyką, pamiętaj, że każdy bez wyjątku popełnia błędy. Jeśli w pracy pojawią się nowe wyzwania, przyjmij je z wdzięcznością, gdyż mogą okazać się początkiem nowej drogi.

Skorpion to znak odważny, przebojowy i zdecydowany, po prostu urodzony lider. Jeśli jest coś, co od dawna odkładasz na potem, wstań i zrób to teraz, będzie to prostsze niż myślisz. W życiu zawodowym czeka Cię współzawodnictwo, którego efekty są bardzo trudne do przewidzenia, choć z pewnością się nie poddasz. Natomiast prywatnie czeka Cię zmiana, choć nie tak spektakularna, jakbyś oczekiwał. Nie zapominaj, że warto cieszyć się nawet z małych rzeczy.

Dzienny horoskop anielski

Pięciominutowa przerwa w pracy jest wprost idealna na krótką lekturę. Dzienny horoskop anielski pozwala dojrzeć wiele rzeczy, które przeważnie umykają naszej uwadze. Ryby z natury cenią piękno oraz estetykę, lubią otaczać się stylowymi przedmiotami, gdyż widzą w nich znacznie więcej niż pozostali. Są nieco roztargnione, choć w potrzebie potrafią skoncentrować się na istotnych rzeczach. Jeśli obecnie jesteś w stanie rekonwalescencji, minie ona dużo szybciej niż ci się wydaje. Byk musi bardzo uważać na ilość jedzenia spożywanego w ciągu dnia. Jeśli masz jakiś problem, spożywanie ogromnych ilość kalorii z pewnością go nie rozwiąże. Lepiej zadzwonić do bezstronnej osoby, która chłodno oceni Twoją sytuację. Wytrwałość w wykonywaniu nawet z pozoru błahych obowiązków z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Jeśli ostatnio podjąłeś ważną decyzję, nie rezygnuj ani nie modyfikuj jej.

Wodnik jest bardzo komunikatywną osobą, jak mało kto radzi sobie z wieloma problemami jednocześnie. Zawsze przygotowuje się do zadań, dzięki czemu wykonuje je zdecydowanie szybciej niż inni. Uważaj na zazdrość, jeśli tłumisz ją w sobie, wtedy wzrasta, co z pewnością odbije się negatywnie na Twoim związku. W pracy nie masz sobie równych i dobrze o tym wiesz, pozostali pracownicy firmy patrzą na Ciebie z podziwem.

Horoskop z kart anielskich

Każdy z nas ma bezpośredni wpływ na swoje życie, im więcej poświęcamy czasu na zrozumienie siebie oraz otaczających nas ludzi, tym większej ilości konfliktów unikniemy. Tygodniowy horoskop anielski nigdy wprost nie odpowie nam na dręczące nas pytania. Jest jedynie subtelną podpowiedzią i daje możliwość zobaczenia niektórych spraw w zupełnie innym świetle. Natomiast miesięczny przedstawia dany okres ogólnie i wyostrza naszą atencję na z pozoru mało istotne sprawy, które w niedalekiej perspektywie mogą okazać się kluczem na przykład do awansu. Życie to ciągły proces, niektóre wydarzenia traktujemy poważnie, do innych zaś nie przywiązujemy większej uwagi. Zamiana tych proporcji może mieć dla nas nieoczekiwane konsekwencje. Zmiana pracy, miejsca zamieszkania, to tylko początek zmian, które możemy wywołać skupiając się na rzeczach innych niż zwykle. Jeśli cały czas robisz to samo, dostajesz to samo. To z reguły oczywiste stwierdzenie jest uniwersalną prawdą dla pokoleń.

Zobacz film: Na czym polega chiński horoskop partnerski? Źródło: Dzień Dobry TVN.


Co sądzisz o tym artykule?
78
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0