Związki i seks

Co to jest związek karmiczny? Astrolog: "Ludzie często mówią, że mają przebłysk, że ta sytuacja już kiedyś się zdarzyła"

Związki i seks

Co to jest związek karmiczny? Astrolog: "Ludzie często mówią, że mają przebłysk, że ta sytuacja już kiedyś się zdarzyła"

Spotykasz kogoś i po paru minutach masz wrażenie, że znasz tę osobę od kilku, a nawet kilkunastu lat?  Rozumiecie się bez słów? Czujecie, że "to jest to"? Być może jest to związek karmiczny, o którym opowiedziała w Dzień Dobry TVN Miłosława Krogulec, astrolog.

Czym jest związek karmiczny?

- Przede wszystkim jest związkiem, który jest bardzo, bardzo wyjątkowy. Kiedy mówimy o karmie, to możemy odwołać się do bardzo szerokiego spektrum wierzeń religijnych. Wydaje mi się, że kiedy ludzie szukają tego potwierdzenia, to bardziej biorą pod uwagę kulturę New Age, a nie zastanawiają się nad różnymi wschodnimi wierzeniami. Kiedy mówię karma -  raczej myślę o czymś, co jest wyjątkowo ważne i co sprawiło, że ten związek nie jest związkiem przypadkowym - tłumaczyła astrolog Miłosława Krogulec. 

Jak dodała, obecnie związek karmiczny jest popularnym stwierdzeniem. Zaczynamy poszukiwać, czy osoba, z którą tworzymy związek, jest nam pisana, dlaczego między ludźmi w relacji karmicznej pojawia się niezwykłe przyciąganie, które nie pozwala o sobie zapomnieć.

 - Kiedy nie możemy dać sobie radę z takim logicznym usystematyzowaniem, dlaczego znowu powtarzamy te same błędy, dlaczego idziemy na randkę z szatynem, a przysięgałyśmy, że nigdy więcej tego nie zrobimy, to szukamy tego wyjaśnienia. I to słowo karma samo ciśnie się na usta - argumentowała nasza rozmówczyni. 

Miłość karmiczna a zwykłe zauroczenie – jak odróżnić?

- Jedyne, co pomoże nam to stwierdzić, to jest nasze wewnętrzne poczucie. Takie bardzo głębokie przekonanie, że w naszym sercu, wewnętrznej rzeczywistości, czujemy coś, czego nie czuliśmy przy żadnej innej osobie. Ludzie często mówią, że mają taki przebłysk, że ta sytuacja już kiedyś się zdarzyła. Intuicja i serce powiedziało im, że teraz dzieje się coś, co jest niezwykle ważne - wyjaśniała astrolog w Dzień Dobry TVN.

Zaznaczyła przy tym, że ta siła przyciągania, nad którą nie sposób zapanować, wcale nie musi prowadzić do związków, które będą szczególnie udane, fantastyczne czy długotrwałe. Choć oczywiście mogą. Natomiast zazwyczaj takie relacje wiele w nas zmieniają.

Czy karma może być dobra? Czy mamy na nią wpływ? Posłuchaj całej rozmowy z Miłosławą Krogulec. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Gdzie pojechać i jak się spakować na majówkę? O rady spytaliśmy Michała Cessanisa

Polski przedsiębiorca opracował implant płatniczy. Czy wkrótce będziemy mieć czipy wszczepiane pod skórę?

Co to jest stłuszczenie wątroby? Nawet 30 proc. osób o prawidłowej masie ciała może mieć tę chorobę

Co sądzisz o tym artykule?
57
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0