Gwiazdy

Dominika Tajner zmieniła swój wizerunek. "Metamorfoza życia!" 

Gwiazdy

Dominika Tajner zmieniła swój wizerunek. "Metamorfoza życia!" 

Dominika Tajner udała się do znanego salonu fryzjerskiego, gdzie przeszła spektakularną metamorfozę. Nie jest to jednak radykalne cięcie, jak to zwykle bywa, a wręcz przeciwnie - zdecydowała się na przedłużenie włosów. Efektem pochwaliła się w mediach społecznościowych. - Czuję się jak królewna - zadeklarowała.

Dominika Tajner u fryzjera

Dominika Tajner od lat stawiała na ciepły odcień blondu. Aż do teraz! Celebrytka bowiem postanowiła odświeżyć swój wizerunek i oddała się w ręce fryzjera Łukasza Urbańskiego, który czesze największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Efekt? Zaskakujący - to mało powiedziane.

Dominika Tajner przeszła spektakularną metamorfozę

Dominika Tajner prosto z fotela fryzjerskiego opublikowała na swoim profilu na Instagramie zestawienie zdjęć: "przed i po" metamorfozie. Włosy gwiazdy zostały zagęszczone i przedłużone. Na tym jednak nie koniec zmian, bo zamiast ciepłego blondu, pojawił się chłodniejszy odcień. W takiej wersji Dominiki jeszcze nie widzieliśmy. A jak się czuje celebrytka z nową fryzurą?

Metamorfoza życia! Wow! Jestem zachwycona! Dziękuję. Nie wiem, co powiedzieć. Czuję się jak królewna - napisała. 

Pod jej postem pojawiło się wiele komplementów. Zdaniem internautów, ta metamorfoza to również strzał w dziesiątkę. "Ale zmiana, naprawdę jak księżniczka ",  "Cudownie! Włosy potrafią zdobić" - brzmią komentarze. Co ciekawe obok tej zmiany nie przeszli obojętnie znani trenerzy. 

- Ale sztoooos! Przepięknie! - skomentował Qczaj.

- No, no - dodała Sylwia Szostak. 

- Ja dawno nie widziałam takiej metamorfozy w polskim show-biznesie - zachwycała się Sandra Hajduk w studiu Dzień Dobry TVN.

Ostatnio głośno było na temat nowego związku Dominiki Tajner. Czyżby miłość przyczyniła się do wprowadzenia pewnych zmian w życiu? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne: metamorfoza zdecydowanie na plus. 

Zobacz też:

Zobacz też: Apoloniusz Tajner po raz trzeci został ojcem

Co sądzisz o tym artykule?
92
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0