Gwiazdy

Dominika Tajner znowu zakochana! Kim jest jej nowy partner?

Dominika Tajner znów zakochana, źródło: x-news

Gwiazdy

Dominika Tajner znowu zakochana! Kim jest jej nowy partner?

Dominika Tajner znów zakochana, źródło: x-news

Ostatnie miesiące w życiu Dominiki Tajner przypominały roller coaster. Teraz przyszedł czas na spokój i miłość. Gwiazda przyznała, że ma nowego partnera!

Dominika Tajner ma nowego partnera!

Dominika Tajner opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym trzyma się za ręce z tajemniczym mężczyzną. Skomentowała to emotikonami serc. Na początku stycznia córka Apoloniusza Tajnera zmieniła status na Facebooku na "w związku", a teraz opublikowała pierwszą fotkę z ukochanym. Jak poinformowała Agnieszka Jastrzębska, kobieta spotyka się z biznesmenem.  Podobno miłość kwitnie, ale para na razie nie obnosi się z uczuciem. Pozostaje nam życzyć im szczęścia!

Trudny rok Dominiki Tajner

Zeszły rok nie należał do najłatwiejszych w życiu Dominiki Tajner. Rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim, z którym byli małżeństwem przez 7 lat. Celebrytka przyznała, że cierpiała na depresję. 

Rano nie mogłam się podnieść z łóżka i miewałam stany kompletnego wyłączenia się z życia. Nie było to zmęczenie czy brak żelaza, tylko coś, co wymagało pomocy specjalisty.

W szpitalu trwała walka o życie jej syna. U 13-letniego Maksymiliana stwierdzono odkleszczowe zapalenie mózgu. „Po burzy zawsze wychodzi słońce” – napisała po czasie. Dominika ma za sobą wiele trudnych momentów, na szczęście depresja i choroba syna to już przeszłość. Wszystko wraca na właściwe tory, a Tajner odnalazła spokój i szczęście w życiu. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
88
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0