Gwiazdy

Anna Lewandowska opublikowała urocze zdjęcie z córką. Fanka: "Dzieci tak szybko rosną, szybciej niż rodzice są na to gotowi"

Gwiazdy

Anna Lewandowska opublikowała urocze zdjęcie z córką. Fanka: "Dzieci tak szybko rosną, szybciej niż rodzice są na to gotowi"

Anna i Robert Lewandowscy bez wątpienia są najpopularniejszą parą sportowców w Polsce. Nieustannie odnoszą sukcesy w życiu zawodowym, równocześnie spełniając się w roli rodziców. Choć wydaje się, że zaledwie kilka tygodni temu trenerka chodziła z ciążowym brzuszkiem, okazuje się, że Laura skończyła już 9 miesięcy. Sportsmenka pokazała z tej okazji urocze zdjęcie z córką na Instagramie.

Lewandowska o macierzyństwie

Para sportowców zawsze marzyła o większej rodzinie i mimo dużych problemów podczas pierwszego porodu trenerki, zdecydowali się na drugą pociechę. Teraz z powodzeniem wychowują 3,5-letnią Klarę oraz kilkumiesięczną Laurę. Obecność dziewczynek bardzo wpłynęła na ich życie.

- Zadziwia mnie to, jak bardzo zmieniły mnie ostatnie lata. Z dziewczyny w dresie, skupionej na sporcie, na osiągnięciach stałam się mamą dwóch cudownych szkrabów. Dla nich potrafię zrezygnować z wielu rzeczy, które kiedyś wydawały się dla mnie ważne. Ale nie zrezygnowałam ze swoich pasji. Nadal są istotne, mimo, że nie najważniejsze. Stopniowo nauczyłam się łączyć wiele ról - wyznała jakiś czas temu Anna Lewandowska na Instagramie. 

Laura Lewandowska ma 9 miesięcy

Wiadomo, że Anna boryka się z takimi samymi problemami, jak inne mamy. Choć nie może na co dzień w Monachium liczyć na pomoc rodziny, doskonale sama daje sobie radę z rodzicielskimi obowiązkami.

Jestem już po trzydziestce, drugie dziecko, dużo pracy, niewyspanie. (...) Jest się czasami zalanym tym mlekiem. To jest normalne życie mamy - mówiła w Dzień Dobry TVN.

Cieszy się jednak z każdej wspólnej chwili ze swoimi pociechami i często dzieli się tą radością ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Nie inaczej było w czwartek 4 lutego, kiedy opublikowała na swoim Instagramie urocze zdjęcie z Laurą i pochwaliła się, że jej młodsza córeczka skończyła już 9 miesięcy.

Nasza Laura już 9 miesięcy z nami! Calineczka - napisała.

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów. Czytamy m.in. "Dzieci to największa radość i motywacja dla rodziców. Największa duma", "Cudowne zdjęcie! Twoja mała księżniczka Aniu jest już taka duża" czy "Dzieci tak bardzo szybko rosną, szybciej niż rodzice są na to gotowi". Fotografię skomentowała również Marta Żmuda-Trzebiatowska, która niedawno także została mamą. Napisała: "My też za kilka dni 9 miesięcy. Przybijamy piątkę".

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
73
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0