Psychologia

Kobieta atrakcyjna - atrakcyjny facet Metody na przyciąganie płci przeciwnej

Psychologia

Aktualizacja:

Zapewne każdy z nas choć jeden raz w życiu zastanawiał się, jak zwiększyć swoją atrakcyjność. Jak bardziej podobać się kobietom, jak być atrakcyjną dla męża? Czy istnieją metody na większe powodzenie?

Chcemy mieć powodzenie u płci przeciwnej, to pewne. Bywają też momenty, gdy wątpimy o naszej atrakcyjności i zastanawiamy się, jak ją zwiększyć. Krótko mówiąc, panie głowią się nad tym, jak być atrakcyjniejszą, a panowie, jakie są cechy atrakcyjnego mężczyzny. Czy można generalizować, czy po prostu, jak mówią “ładne jest to, co się komu podoba”? Czy rzeczywiście można zwiększyć swoją atrakcyjność? Może jednak istnieją triki i sztuczki, dzięki którym nasze notowania pójdą błyskawicznie w górę. Warto sprawdzić.

Jak być atrakcyjną kobietą w oczach mężczyzn

O tym, że panie lubią i chcą się podobać wspominać nie trzeba, to fakt i prawda stara jak świat. Każda też zastanawia się, jak swoją atrakcyjność podkreślić, a nawet zwiększyć. Jak być atrakcyjną, jak wyglądać atrakcyjnie - to dylematy towarzyszące niemal każdej kobiecie. I choć na wiele rzeczy wpływu nie mamy, to jednak kilka możemy na pewno zmienić, a o kolejne kilka zadbać szczególnie. Nie od dziś wiadomo, że kobiecy uśmiech potrafi rozbroić największego twardziela. Uśmiech to tajna broń kobiet, dlatego warto z niej korzystać jak najczęściej. Panie uśmiechające się szeroko i prezentujące swe zadbane zęby, przyciągają jak magnes. Oczywiście nie o sam grymas tu chodzi, ale o szczerą radość, poczucie humoru i porządną dawkę dystansu do siebie i świata. Jeśli więc zależy nam na uwadze mężczyzny, warto zadbać o dobry nastrój, niewymuszony uśmiech i pozytywne nastawienie. Kobieta, która zna swoją wartość i emanuje pozytywną energią, tak też odbierana jest przez mężczyzn. Warto więc popracować nad wzmocnieniem wiary w samą siebie i swoje umiejętności, a potem po prostu je pokazywać. Ważne są także pasje i zainteresowania, jakiekolwiek one by nie były. Każdy facet szybciej zainteresuje się kobietą, która umie się czemuś poświęcić. A jeśli jeszcze znajdą wspólny język, bo połączy ich miłość do tańca lub szybkich motocykli, sukces murowany. Trzeba więc mówić o swoich zainteresowaniach, a nawet drobnych słabostkach, bo właśnie w ten sposób pokazujemy swój charakter, oryginalność i atrakcyjność. Kobieta atrakcyjna zna swoją wartość, ceni swój sposób bycia i nie wstydzi się swoich pasji, a jeśli do tego umie słuchać partnera i akceptuje jego hobby, to staje się partnerką niemal idealną. A jak wyglądać atrakcyjnie? Nie ma jednej recepty na wygląd przyciągający wzrok, bo jak wiemy gusta są różne. Jednak każda kobieta może zrobić coś, by wyglądać zawsze atrakcyjnie. Musi po prostu o siebie dbać. I nie oznacza to zabiegów chirurgicznych, botoksu i sztucznych rzęs, choć oczywiście wszystko jest dozwolone. Piękno wypływa z wnętrza, ale aby tak się stało, ciało musi być zdrowe i wypoczęte. Co zrobić, żeby być atrakcyjną ? Wysypiać się, żyć aktywnie, jeść zdrowo, znaleźć czas dla siebie. Traktować się z miłością i szacunkiem, dając sobie czas na lenistwo, na relaks, na chwile samotności, radości i smutku. Dbać o ciało i duszę, co zawsze będzie miało pozytywny wpływ na kobiecą atrakcyjność.

Atrakcyjny mężczyzna - kto to taki?

Atrakcyjny facet to owszem mężczyzna pachnący i wysportowany, a może nawet dobrze czy elegancko ubrany, ale czy tylko? Czy kobieta zwraca uwagę tylko na powierzchowność i markę spodni? A może jednak pod pojęciem męskiej atrakcyjności kryje się coś więcej? Otóż tak, zdecydowanie więcej. Cechy atrakcyjnego mężczyzny to te często ukryte dla oczu, jednak szybko dające się zauważyć. Kobiety szukają w swych partnerach wsparcia, siły, ale także czułości, cierpliwości i wyrozumiałości. Panie stawiają na relacje oparte na dialogu, a zatem poszukują kandydata, który nie tylko umie mówić, ale też słuchać i wyciągać wnioski. Atrakcyjny mężczyzna pocieszy i wesprze w trudnych sytuacjach, wytrze łzy i poradzi, a czasem potrząśnie i sprowadzi na ziemię. Jak być atrakcyjnym mężczyzną ? Szalenie ważna jest dbałość o maniery, bo każdą kobietę urzeknie mężczyzna, który otworzy jej drzwi do samochodu, odsunie krzesło lub naleje wino do kieliszka. Czy istnieją inne podpowiedzi, jak być atrakcyjnym facetem ? Panowie mogą zwiększyć znacznie swoje szanse u płci przeciwnej, gdy zaproszą na osobiście przygotowany obiad lub wykażą się znajomością najnowszych bestsellerów literackich. Dobrze zaopatrzona kuchnia czy pękająca w szwach biblioteczka znacznie podnosi notowania panów. Może się jednak okazać, że złamią niejedno serce, proponując jakiś nietypowy sposób spędzenia wspólnego czasu. Czy zawsze musi to być kolacja i wino czy wyjście do pubu? A może warto wzbić się na wyżyny i zaprosić wybrankę do teatru, opery, a może po prostu na ...basen?

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości