Materiał promocyjny

Były mąż wybił jej zęby. Dzięki metamorfozie uśmiechu odzyskała szczęście. "Teraz mogę zwojować świat"

Były mąż wybił jej zęby. Dzięki metamorfozie uśmiechu odzyskała szczęście. "Teraz mogę zwojować świat"
Metamorfoza uśmiechu Ani
Trudno o bardziej poruszającą historię, niż ta Anny Kurpik. Były mąż, alkoholik i narkoman wybił jej zęby. Uciekła od niego z 2-miesięcznym dzieckiem. Latami zmagała się z trudnościami związanymi z brakiem uzębienia. Światełko nadziei zaświeciło, kiedy usłyszała w Dzień Dobry TVN o "Metamorfozach uśmiechu". W naszym programie opowiedziała o swojej historii, której finałem jest spełnione marzenie. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy także stomatologa dr. Armando Lopesa, który rozwiał wszystkie wątpliwości związane implantami.

Metamorfoza uśmiechu Anny

Od samego początku życie Ani nie było łatwe. Walczyła z przemocą domową, samotnie wychowała dzieci i zmagała się z problemem utraty zębów. - Mój były mąż, no niestety, okazał się draniem, który mnie bił. Straciłam pierwsze zęby właśnie przez niego. Później zęby niestety osłabiły się, zaczęły wypadać. Długo nie mówiłam o tym, że nie mam zębów. Starałam się to ukrywać jak tylko mogłam, nawet przed rodziną - wyznała 47-latka.

Mimo to, Anna ceniła życie, zarażała innych swoją pozytywną energią i nie bała się stawiać czoła wyzwaniom. - Sama wychowała dzieci. Pomimo wszystkich problemów poradziła sobie z tym - podkreślił szwagier Ani.

Kobieta kilka razy wysyłała do nas zgłoszenie, jednak nie mogła znaleźć się w finale. Ostatnio jej marzenie się spełniło, a metamorfozą uśmiechu Ani zajął się lekarz dentysta Armando Lopes, światowej klasy chirurg stomatologiczny. Jego specjalnością są zabiegi implantologiczne o najwyższym stopniu skomplikowania. - Najpiękniejsze momenty są wtedy, gdy dostrzegam łzę szczęścia pacjenta, który widzi swój nowy uśmiech, zmieniający jego życie - wyznał.

Takie łzy szczęścia pojawiły się u Ani, która przyznała, że szczęście odzyskała dzięki specjalistom z Malo Clinic. Tam przeszła metamorfozę, która dała jej nie tylko piękny uśmiech, ale przede wszystkim poczucie pewności siebie. - Jest przepięknie. Teraz mogę zwojować świat - podsumowała.

DD_20240516_Metamorfoza_REP
Metamorfoza uśmiechu Ani

Metamorfoza uśmiechu 

W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Anię, która, jak nam przyznała, wciąż czuje się doskonale. - Odzyskałam pewność siebie, to było dla mnie ważne (...). Wcześniej nie mogłam się śmiać w pełni. Teraz czuję się, jakbym dokonała przemiany i odrodzenia - wyznała.

Anna zdradziła nam, że jej nowy uśmiech wywołał ogromne poruszenie w całej rodzinie. - Dzieciaki cały czas podziwiają. One zawsze mnie wspierały - dodała.

Piękny śmiech Anna zawdzięcza lek. stom. Armando Lopesowi, który przyznał, że 47-latka stała się "motylem". Jak się jednak okazuje, Anna nie jest jedyną pacjentką, której Armando dał "nowe życie". - Malo Clinic ma bardzo wiele pacjentów i są takie wyjątkowe historie, które naprawdę się pamięta. W tym roku obchodzimy 15-lecie naszej kliniki - powiedział dyrektor medyczny Malo Clinic Polska.

Nasz ekspert przyznał, że implanty nie powodują żadnych ograniczeń. - Pacjent może od razu wsiąść do samolotu - podkreślił. - Jednak pamiętajmy o tym, że implanty, tak jak wszystko inne, potrzebują obsługi. One są na całe życie, ale trzeba myć zęby, używać nici dentystycznych i warto odwiedzać klinikę co pół roku na kontrolę - zaapelował Armando.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Reporter: Dominika Łukaszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?