metamorfoza uśmiechu

  Agnieszka Kowalska w wieku 16 lat uległa wypadkowi na skuterze, w ktorym starciła zęby. To wydarzenie na długie lata odebrało jej uśmiech, którym chciała dzielić się z bliskimi na co dzień. Dzięki namowie koleżanki wzięła udział w "Metamorfozie Uśmiechu". Kobiecie pomogli specjaliści z Malo Clinic. Czy udało im się spełnić marzenie Agnieszki?

  Pomogli jej w tym specjaliści z Malo Clinic.

  Jak specjaliści z Malo Clinic poradzili sobie z jego przypadkiem? Oto efekty.

  Grzegorz Grzywaczewski wiele lat temu stracił zęby. Proteza, którą otrzymał od lekarza, okazała się na tyle niewygodna, że mężczyzna w ogóle przestał jej używać. Na szczęście dzięki pomocy specjalistów z Malo Clinic znowu może się uśmiechać.

  Chcesz cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem? Zgłoś się do konkursu i wygraj metamorfozę w Malo Clinic.

  "Od 16. roku życia nosiłem protezę".

  Bogumiła Rozkosz to nauczycielka, która z powodu braków w uzębieniu zdecydowała się na protezę. Niestety po jakimś czasie zaczęła mieć z nią wiele problemów. Aby się ich pozbyć, poprosiła o pomoc specjalistów z Malo Clinic. Dzięki zastosowanej przez nich metodzie, kobieta znowu może się szeroko uśmiechać.

  Zęby Luizy, na skutek choroby, zaczęły się przemieszkać i wypadać, zamieniając życie kobiety w koszmar. Leczenia podjęli się specjaliści z Malo Klinik w Warszawie, którzy dosłownie i w przenośni przywrócili jej uśmiech. Specyfikę chorób przyzębia wyjaśniła w naszym programie stomatolog Anna Grabowska.

  Problemy Anny z zębami zaczęły się, gdy była jeszcze nastolatką. Przez lata nosiła protezę, która co chwilę pękała. Dopiero w wieku 62 lat trafiła do specjalistów z Malo Clinic, którzy przeprowadzili metamorfozę uśmiechu. O jej szczegółach Dzień Dobry TVN opowiedział Armando Lopez - stomatolog z Malo Clinic Warsaw.

  Problemy pani Alicji z zębami zaczęły się po porodzie. Kobieta w krótkim czasie straciła niemal całe uzębienie i mimo licznych wizyt u specjalistów nikt nie zaproponował jej żadnego leczenia. Dopiero po latach trafiła do specjalistów z Malo Clinic, którzy przeprowadzili metamorfozę uśmiechu. Jak wyglądał ten proces?

  Marzysz o metamorfozie uśmiechu? Zgłoś się! Czekamy na Wasze zgłoszenia od 07.01.2021 do 21.01.2021!

  Piotr Duell miał źle wykonaną protezę - zęby gniły pod koronami przez 10 lat. W związku z tym cierpiał na zakażenie zatok, nosa, gardła oraz uszu i zmagał się z wielkim bólem. Po jednodniowym zabiegu wszczepienia implantów odzyskał uśmiech, którego nie pamiętał. O jego metamorfozie opowiadał Armando Lopes - stomatolog z Malo Clinic Warsaw.

  Urszula Czyż od dziecka miała kłopot z zębami. Szybko zaczęły jej się psuć, skończyło się tym, że praktycznie wszystkie straciła. Po zabiegu mówi, że jest zupełnie nowym człowiekiem i cały czas się uśmiecha. O swojej metamorfozie opowiadała w naszym programie razem z Anna Grabowską, stomatolog z Malo Clinic Warsaw.

  Problemy z zębami miał od dziecka, trzy z nich stracił w wyniku bójki. Przez wiele lat uśmiech stanowił dla niego powód do skrępowania. Po wizycie u specjalistów Grzegorz Michoń mówi, że jest zupełnie innym człowiekiem. O swojej metamorfozie w naszym programie opowiadał razem z Anną Grabowską, stomatologiem z Malo Clinic Warsaw.

  Robert Kulej jest strażakiem, ale dentysty bał się jak ognia. Doprowadził do tego, że wypadły mu górne dwójki, trójki i zęby trzonowe. Mankamenty zasłaniał wąsami. W końcu postanowił zrobić porządek z brakami w uzębieniu. W tym celu zgłosił się do specjalistów Malo Clinic. Jaki zabieg mu zaproponowali? Pan Robert po przejściu metamorfozy zgolił wąsy.

  Kolejnym uczestnikiem cyklu "Metamorfoza uśmiechu" jest Hubert Jaroński, który stracił zęby w wyniku wypadku rowerowego. Dzięki specjalistom z Malo Clinic Pan Hubert zyskał nowy uśmiech. Czy bohater metamorfozy jest zadowolony z efektu końcowego? Co nowy uśmiech zmienił w jego życiu? O tym, na czym polegał zabieg stomatologiczny w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział dr Armando Lopez, kierownik chirurgii Malo Clinic Warsaw.

  Kolejnym uczestnikiem naszej metamorfozy stomatologicznej jest Eugeniusz Pażontka-Lipiński, który kilka lat temu w wyniku wypadku stracił zęby. Brak uzębienia był dla niego bardzo krępujący. Pana Eugeniusza do programu zgłosiła żona Natalia. Z pomocą przyszli lekarze z Malo Clinic. Jakiemu zabiegowi został poddany uczestnik metamorfozy? Czy oswoił już się z nowymi zębami? Pan Eugeniusz opowiedział o tym w studiu Dzień Dobry TVN. O innowacyjnym zabiegu zaś, opowiedział Armando Lopes, Kierownik Chirurgii Malo Clinic Warsaw. Czy jest to metoda bezbolesna?

  Kolejną uczestniczką "Metamorfozy uśmiechu" jest Justyna Studzian-Błaszczyk, która od 7 lat prowadzi warsztat samochodowy. Świat motoryzacji nie ma przed nią tajemnic. Największym problemem Pani Justyny był kontakt z klientami, by ci nie zauważyli braku uzębienia. To był największy kompleks Justyny Studzian-Błaszczyk. W jakich okolicznościach nasza bohaterka straciła zęby? Na pomoc wyszli lekarze z Malo Clinic. Jakiemu zabiegowi została poddana uczestniczka metamorfozy? Jak się czuje z nowym uśmiechem? Pani Justyna opowiedziała o tym w studiu Dzień Dobry TVN. O zabiegu zaś, opowiedział Armando Lopes, Kierownik Chirurgii Malo Clinic Warsaw.

  Kolejną bohaterką "Metamorfozy uśmiechu" jest Katarzyna Naworska, która protezę zaczęła nosić w wieku 25 lat. Z jakim problemem jamy ustnej borykała się Pani Kasia? Na pomoc przyszli jej specjaliści z Malo Clinic. Na czym polegał zabieg, któremu poddała się nasza bohaterka? Jak się obecnie czuje? Co nowy uśmiech zmienił w jej życiu? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy bohaterkę naszego materiału oraz doktora Armando Lopesa, kierownika chirurgii Malo Clinic Warsaw.

  Kolejną uczestniczką "Metamorfozy uśmiechu" jest Katarzyna Wasilewska. Pani Katarzyna zaczęła tracić zęby w wieku 14 lat. Bardzo szybko zaczęła korzystać z protezy górnej szczęki. Utrata zębów była dla Pani Kasi wstydliwym problemem. Pomóc jej postanowili specjaliści z Malo Clinic. Jaki zabieg przeszła nasza bohaterka? W studiu Dzień dobry TVN opowiedziała o tym dr Anna Grabowska, lekarz stomatolog z Malo Clinic Warsaw. Jak się obecnie czuje Pani Kasia?

  Już od dzieciństwa Alicja Mielniczek miała problemy z zębami. Traciła je z powodu licznych infekcji. Brak zębów sprawił, że miała wiele kompleksów. W końcu postanowiła to zmienić i po nowy uśmiech zgłosiła się do specjalistów z Malo Clinic w Warszawie. Jaki zabieg przeprowadzili? Czy był skomplikowany? Czy po jego wykonaniu Alicja czuła ból? Zobaczcie, jak wyglądała przed i po zabiegu.

  Wiesław Musiałowski miał problemy z zębami od czasu, kiedy był nastolatkiem. W wieku 58 lat miał w szczęce tylko kilka zębów. Postanowił to zmienić. Przeszedł metamorfozę dzięki specjalistom z Malo Clinic. Oto jej wyniki.

  Problemem bohaterki cyklu "Metamorfoza uśmiechu" był brak zębów stałych. U Emilii Kołczyńskiej nie wykształciły się zawiązki, przez co została zmuszona do noszenia protezy. O jej nowy uśmiech zadbali lekarze z Malo Clinic. Na czym polegał zabieg? Dlaczego był to jeden z najtrudniejszych przypadków, z jakim musiał się zmierzyć dr Paulo Malo?

  Kolejnym bohaterem cyklu "Piękny Uśmiech" jest Andrzej Libera, który przez ponad 20 lat ukrywał przed żoną i rodziną, że nosi protezę. Dlaczego? Czy Pan Andrzej jest zadowolony z metamorfozy? Na czym polegał zabieg - o tym w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział dr Armando Lopes, kierownik chirurgii Malo Clinic Warsaw.

  Kolejną bohaterką cyklu "Piękny Uśmiech" jest Ada Marcinkowska. 8 lat temu, podczas gry w hokeja, dziewczyna straciła sześć zębów. Na czym polegał zabieg implantacji - o tym w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział dr Paulo Malo - stomatolog, właściciel Malo Clinic w Warszawie. Zobaczcie spektakularną metamorfozę Ady i to, jak nowy uśmiech odmienił życie hokeistki!

  Kolejnym bohaterem cyklu "Piękny Uśmiech" jest Zbigniew Kmieć. Dlaczego przypadek Pana Zbyszka był tak trudny dla lekarzy - opowiedział o tym w Dzień Dobry TVN Dr Paulo Malo z Malo Clinic. Jak nowy uśmiech zmienił życie Pana Zbyszka? I czy wpłynął na jego relacje z klientami? Zobaczcie tę spektakularną metamorfozę!

  W wyniku wypadku samochodowego, któremu Pani Alicja Kosobudzka uległa mając 13 lat, straciła zęby. Za namową mamy zgłosiła sie do nas, by wziąć udział w akcji "Piękny uśmiech". Dlaczego tak długo zwlekała z podjęciem decyzji o leczeniu? Jak po zabiegu zmieniło się jej życie? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Alicję Kosobucką i prof. Paulo Malo, stomatologa z Malo Clinic.

  Pani Katarzyna Domachowska straciła w młodości zęby. Od 19. roku życia musiała nosić protezę. Dziś 38-letnia położna ze Śląska może cieszcyć się nowym, pięknym uśmiechem, bo zdecydowała się wziąć udział w akcji "Piękny uśmiech". Dr Armando Lopes z Malo Clinic spełnił marzenie Pani Kasi. Czy bardzo bała się zabiegu? Ile trwała zabieg umieszczenia implantów? Dlaczego przypadek Pani Kasi był szczególnie trudny i co się zmieniło się w jej życiu?