występ

  występ

  "Creme Brulee" to singiel promujący solową płytę Agi Dyk, która jest wokalistką zespołu "Brathanki". Jak Wam się podobał jej występ w Dzień Dobry TVN?

  ... oczywiście jedynie na scenie ;-) Utworem "Ostatni dzień lata" Benedek promuje płytę, której możemy się spodziewać już na jesieni! Podoba się Wam?

  Na swojej najnowszej płycie Mietek Szcześniak śpiewa wiersze ks. Jana Twardowskiego przy akompaniamencie lekkiej, brazylijskiej muzyki. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dziś z utworem - "Nierówni"! Życzymy Wam miłej niedzieli i DO JUTRA!!!

  Już 17 czerwca rozpocznie się 6. edycja Life Festival Oświęcim. W tym roku powstaną dwie sceny co oznacza więcej koncertów i więcej muzycznych wrażeń! O tym czego możemy się spodziewać po tegorocznym "LFO" opowiedzieli nam: Darek Maciborek, Kayah i Andrzej Pągowski.

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Zeus i Warsztatowa Akademia Musicalowa w utworze "Będziemy dziećmi", promującym nadchodzący album Zeusa! Jak Wam się podoba?

  Dziś na scenie Dzień Dobry TVN: Dr Misio! Jesteście fanami zespołu Arkadiusza Jakubika? Jak Wam się podoba ich utwór - "Hipster"?

  Niedzielny poranek zaczęliśmy od koncertu zespołu Sound'n'Grace, na dachu naprzeciwko naszego studia! Zespół spotkał się też z fanami w Cafe TVN oraz na naszym czacie! Oczywiście okazji do spotkania z muzykami nie przegapiła ich wielka fanka Magda Mołek! Przygotowaliśmy też dla chóru małą niespodziankę, którą udało się nam wzruszyć kilkoro z nich :)

  W sentymentalną podróż do rodzinnego Koszalina zabrała nas Kasia Cerekwicka. Kiedy artystka porzuciła myśli o zawodzie mechanika samochodowego i zdecydowała się na karierę sceniczną? Czego możemy się spodziewać po nowej płycie wokalistki? Posłuchajcie, pochodzącego z niej, utworu "Między słowami!

  Weekend z Dzień Dobry TVN zakończyliśmy śpiewająco! Specjalnie dla naszych widzów Ania Wyszkoni zaśpiewała utwór "Dzięki za dźwięki". Wcześniej, w Cafe TVN, artystka opowiedziała Marcinowi Mellerowi o wyzwaniach jakie stawia sobie na najbliższe miesiące, a od samego rana urzędowała na naszym czacie i odpowiadała na pytania internautów!

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś finalistkę programu "Mali Giganci" Alicję Regę. Jak Wam się podoba jej wykonanie "I will love again"? Przypominamy, że już dziś o 20.00 specjalny odcinek, w którym mali artyści powalczą o nagrody indywidualne! Zapraszamy!

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół "Rozśpiewanie warszawskie"wykonał tradycyjną pieśń białoruską! Co to jest "śpiewokrzyk"? Lubicie ludową muzykę?

  Blue Cafe pierwszy raz na scenie z nowym singlem "To Ty" promującym ich płytę "Freshair". Jak wam się podobał ich występ? Jesteście fanami zespołu, a może zadaliście jakieś pytanie na czacie? :)

  Na naszej scenie: Grzegorz Hyży i jego najnowszy singiel "Zagadka"! Artysta odpowiedział też na pytania Magdy i Marcina oraz spotkał się, na czacie, z naszymi widzami! Zdradził nam między innymi, że pasjonuje się sportami walki, a jego marzeniem była walka w klatce!

  Swoją szósta płytą pt. "Alter Ego" Patrycja Markowska świętuje 15-lecie swojej działalności scenicznej! Z tej okazji postanowiliśmy artystkę nieco wzruszyć ... i chyba nam się udało ;-). Odwdzięczyła nam się, na scenie, utworem- "Nanana (Wszystko gra)".

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Krystyna Prońko - "Oszuści"! Utwór pochodzi z płyty „Albo Inaczej” czyli projektu, w którym legendy polskiej piosenki wykonują rapowe teksty do skomponowanej na nowo muzyki - jazzowej!

  Do tej pory nie debiutował na scenie muzycznej bo ... "nie wiedział co śpiewać". W decyzji pomogli mu przyjaciele, którzy przyszli do niego z gotowym repertuarem! Na scenie Dzień Dobry TVN Kacper Kuszewski zaprezentował nam dziś próbkę tego, co możemy znaleźć na jego płycie pt. "Album Rodzinny". Podobało się Wam?

  Prosto ze sceny Dzień Dobry TVN, poranną dawkę energii, zaserwowali nam: Rafał Brzozowski i Ferid Lekhdar! Posłuchajcie utworu "Ribidibi" - wpada w ucho? :)

  Na naszej scenie, specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN i mieszkańców Wrocławia, Ewelina Lisowska - "Na obcy ląd". Jak Wam się podobało to wykonanie? Zobaczcie też czego, od artystki dowiedziała się Kasia Olubińska, co w wolnym czasie robi Ewelina Lisowska, jakie są jej ulubione miejsca we Wrocławiu i gdzie chodzi na romantyczne spacery?

  Czy Polka zostanie gwiazdą w Japonii? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Czyszczoń i Julię Bernard, które wystąpiły w japońskim talent-show dla cudzoziemców "Nodojiman the World – Song for Japan". Jak udało im się zakwalifikować do programu? Czy mówią po japońsku? Na koniec udało nam się namówić dziewczyny, żeby dla nas zaśpiewały! Jak Wam się podobało?

  Muzyczna pobudka na dobry początek nowego tygodnia. Na scenie Dzień Dobry TVN, z przedpremierowym singlem "BIAŁY ROWER", wystąpił Paweł Kowalczyk (Kovalczyk) z zespołem.

  Czy Patrycja Markowska zostanie aktorką, jak ocenia, z perspektywy, swoją karierę i czuje się już królową polskiej sceny muzycznej? Zobaczcie o czym, znana polska aktorka, rozmawiała z Magdą, Marcinem i naszymi widzami. Na scenie Dzień Dobry TVN programu mogliśmy też posłuchać utworu Patrycji "Piąte: nie odchodź"!

  Tylko w Dzień Dobry TVN! Specjalnie dla naszych widzów i pasażerów lotniska im. Fryderyka Chopina na warszawskim Okęciu zorganizowaliśmy nietypowy koncert. Jazzowe standardy o poranku zagrał laureat nagrody Grammy Włodek Pawlik. Czy wybitny jazzman lubi podróżować i czy można zagrać dwa koncerty, w dwóch różnych zakątkach świata, tego samego dnia?

  Już dziś, o 20.00, kolejna odsłona "Małych Gigantów"! Tymczasem w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Anetę Todorczuk-Perchuć oraz dwie utalentowane uczestniczki programu: Wiktorię Gąbkę i Alicję Regę. Jak dziewczynki czują się w programie i jak "ciocia Aneta" odnajduje się w roli opiekuna? Wiktoria i Alicja wystąpiły też na naszej scenie! :)

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Enej i ich najnowszy singiel promujący płytę "Paparanoja" - "Nie chcę spać". Piotr Sołoducha i Mirosław Ortyński rozmawiali też w Cafe TVN z Magdą Mołek oraz z naszymi widzami na czacie. Zobaczcie czego się dowiedzieliśmy!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół "Bracia" z piosenką "Niepisane"! Utwór, specjalnie dla nich, skomponował Jan Borysewicz, a słowa napisał Wojciech Byrski. Wcześniej, Piotr i Wojciech Cugowscy, spotkali się z Wami na czacie i z Bartkiem Węglarczykiem w TVN Cafe, na rogu Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie.

  Tego nie było w programie. To występ, który możecie zobaczyć tylko na naszej stronie internetowej. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Patrycja Kosiarkiewicz z utworem "Życie za krótkie". Jak Wam się podoba?

  Pierwsze utwory nagrywał w 2005 roku ale świat usłyszał o nim dopiero 6 lat później. Od tego czasu jego utwory nie schodzą z pierwszych miejsc na listach przebojów! Z Edem Sheeranem, przy okazji jego wizyty w Polsce, spotkała się Gabi Drzewiecka.