szpital

  szpital

  Radosław Majdan w wyniku zakażenia koronawirusem trafił do szpitala. Były sportowiec ciężko przechodził chorobę. Na szczęście, wrócił do zdrowia. Piłkarz opuścił również placówkę i jest już w domu z ukochaną rodziną. Nadal jednak wraz z domownikami musi pozostawać w dystansie, a członkowie jego rodziny - na kwarantannie.

  Sytuacja epidemiczna w Polsce jest bardzo trudna. Brakuje miejsc w szpitalach, o czym na bieżąco informują media. Jak w tym wszystkim radzą sobie oddziały pediatrii? I co zrobić, jeśli nasze dziecko musi skorzystać ze specjalistycznej pomocy? Jak się zachować, jeśli ma się koronawirusa? Na najczęściej zadawanie przez widzów pytania odpowiedział nasz gość, pediatra Aneta Górska-Kot.

  Radosław Majdan został zakażony koronawirusem. Sandra Hajduk przekazała niepokojące wiadomości. "Radek Majdan znalazł się w szpitalu" - poinformowała. Menadżer sportowca wydał oświadczenie w sprawie stanu zdrowia męża Małgorzaty Rozenek-Majdan.

  W ostatnim tygodniu w mediach pojawiały się niepokojące informacje o stanie zdrowia Doroty Gardias. Prezenterka publicznie przyznała, że ma koronawirusa i przebywa w szpitalu. Na szczęście jednak, mimo że sytuacja wyglądała groźnie, gwiazda ma się już dobrze. 5 października Dorota wróciła do domu. Jak się aktualnie czuje oraz jak wspomina przebieg choroby?

  Prezydent USA Donald Trump przebywa w szpitalu pod Waszyngtonem, gdzie ma spędzić kilka dni. Zgodnie z komunikatami Białego Domu do tej pory miał jedynie łagodne objawy Covid-19, a wizyta w wojskowym centrum medycznym ma charakter zapobiegawczy. Według CNN Trump miał "problemy z oddychaniem" i "był bardzo zmęczony".

  "Mam dług do spłacenia bo ktoś, kiedyś wyciągnął do mnie pomocną dłoń"– mówił niegdyś Marcin Gortat i jak się okazuje, nie rzuca słów na wiatr. Pomaga dzieciom realizować sportowe marzenia, niedługo wyprodukuje film, a jego największym marzeniem jest zbudowanie szpitala. Zobaczcie rozmowę z człowiekiem, który nie przestaje zaskakiwać.

  Jerzy Stuhr po dwóch tygodniach opuścił Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Taką informację przekazała rodzina aktora. Artysta miał udar mózgu. - Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali - podkreśla żona aktora. Zobacz zdjęcie, które opublikowała córka Marianna.

  To miały być rutynowe zabiegi, które pomogą zachować sprawność widzenia jak najdłużej. Siedmioro pacjentów przemyskiego szpitala ma teraz poważne problemy z widzeniem. - Oko zamieniło się w krwawy strzęp. To ból nie do zniesienia. W ogóle nie widzę, straciłam wzrok – wyznaje jedna z bohaterek reportażu "Uwagi! TVN".

  Wybitny aktor Jerzy Stuhr trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Przyczyną było podejrzenie udaru mózgu. Informację tę potwierdziła rodzina artysty, która prosi w tym trudnym momencie o dobre myśli i uszanowanie prywatności.

  Pielęgniarka Szpitala Powiatowego w Kozienicach chora na COVID-19 zmarła po transporcie do warszawskiego szpitala jednoimiennego. Kobietę, której stan nagle się pogorszył, przewożono karetką bez lekarza. Prokuratura bada, kto i dlaczego podjął taką decyzję. Czy można było uniknąć tragedii?

  W związku z koronawirusem wielu z nas zmieniło tryb pracy – pracowaliśmy zdalnie. Znaleźli się też tacy, których sytuacja zobowiązała do zmiany branży. Nie sposób także zapomnieć o tych, którzy do swoich codziennych obowiązków dołożyli nowe, działając w imię dobra ogółu. Tak było w przypadku lekarza, Konstantego Szułdrzyńskiego, który w czasie pandemii nie tylko dbał o zdrowie swoich pacjentów, ale także został reporterem.