Kourtney Kardashian przeszła pilną operację płodu. "Nie byłam gotowa na strach"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Macierzyństwo po czterdziestce
Macierzyństwo po czterdziestce
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Położna na medal
Położna na medal
Trening w ciąży dla początkujących
Trening w ciąży dla początkujących
Kamila Kamińska o duli
Kamila Kamińska o duli
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Szaleństwo hormonów w ciąży
Szaleństwo hormonów w ciąży
Kourtney Kardashian trafiła do szpitala. Żona Travisa Barkera przeszła pilną operację, by uratować życie jej jeszcze nienarodzonego dziecka. 44-latka opowiedziała o szczegółach dotyczących tych trudnych chwil w mediach społecznościowych.

Kourtney Kardashian trafiła do szpitala

Kourtney Kardashian wraz z mężem Travisem Barkerem oczekują narodzin pierwszej wspólnej pociechy. Kilka dni temu perkusista Blink-182 odwołał koncerty zespołu i wrócił do USA. Nagłą zmianę w trasie tłumaczono "pilnymi sprawami rodzinnymi" muzyka.

Fani obawiali się, że zachowanie Travisa spowodowane jest zagrożeniem ciąży Kourtney Kardashian. Okazało się, że mieli rację. Sytuację wyjaśniła sama Kourt we wpisie na Instagramie. Kardashianka wyznała, że lekarze uratowali życie ich jeszcze nienarodzonego dziecka.

Pilna operacja płodu

Kourtney podziękowała także mężowi oraz mamie za to, że czuwali przy jej łóżku w szpitalu. W dalszej części podkreśliła, że jej poprzednie ciąże nie były zagrożone, dlatego nie spodziewała się, że tym razem będzie musiała przejść pilną operację.

- Jako osoba, która w przeszłości miała trzy naprawdę łatwe ciąże, nie byłam przygotowana na strach towarzyszący pilnej operacji płodu - wyznała. - Nie sądzę, by ktokolwiek, kto nie przeszedł przez podobną sytuację, był w stanie zrozumieć to uczucie strachu. Mam zupełnie nowe spojrzenie i szacunek dla mam, które musiały walczyć o swoje dzieci w ciąży - dodała.

Kardashianka dodała, że życie jej dziecka nie jest na ten moment zagrożone. - Chwała Bogu. Wyjście ze szpitala z moim małym chłopcem w brzuszku i bezpiecznie było najprawdziwszym błogosławieństwem - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Plejada.pl/Instagram

Źródło zdjęcia głównego: GC Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości