Randka na koncercie Beyonce. Kylie Jenner i Timothée Chalamet są razem?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Przerwa w związku – czy to dobry pomysł?
Przerwa w związku – czy to dobry pomysł?
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Nie ma miłości bez zazdrości?
Kłótnie w związku
Kłótnie w związku
Kylie Jenner i Timothée Chalamet byli widziani na randce podczas koncertu Beyoncé w Los Angeles. Choć plotki na temat ich znajomości trwają od kilku dobrych miesięcy, był to pierwszy raz gdy popularny aktor i bizneswoman byli widziani w miejscu publicznym. Czy Kylie i Timothée są razem?

Kylie Jenner i Timothée Chalamet na koncercie

Kylie Jenner i Timothée Chalamet od kilku miesięcy są obserwowani nie tylko przez paparazzi, ale i samozwańczych "detektywów" z TikToka. To właśnie na tych social mediach fani zaczęli doszukiwać się dowodów potwierdzających, iż najmłodsza z sióstr Kardashian i wschodząca gwiazda Hollywood mają się ku sobie. Plotki na temat więcej, niż koleżeńskich relacji między Kylie a Timmym pojawiły się w kwietniu ubiegłego roku, gdy gwiazdorska para udała się wspólnie na festiwalu muzyczny Coachella. Sensacje wokół relacji aktora i Jennerki podsycały zdjęcia paparazzi, na których widać zaparkowany pod domem Timmy’ego samochód 26-latki.

Kylie Jenner i Timothée Chalamet na koncercie

Choć Kylie Jenner i Timothée Chalamet długo starali się utrzymywać swoją znajomość w tajemnicy, 4 września wybrali się wspólnie na koncert Beyoncé w Los Angeles. Gwiazdorska para sprawiała wrażenie nie specjalnie przejętej wścibskim wzrokiem fanów, którzy nagrywali ich schadzkę telefonami. Wpatrzeni w siebie celebryci byli wyraźni zauroczeni swoim towarzystwem i wszystko wskazuje na to, że mogą mieć się ku sobie.

Przypomnijmy, że Kylie wcześnie związana była z ojcem swoich dzieci – Travisem Scottem. Randkowała również z Tygą i Jadenem Smithem. Timmy z kolei widywany był w towarzystwie córki Madonny - Lourdes Leon oraz aktorki Lilly Rose-Depp.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: latestly.com

Źródło zdjęcia głównego: MEGA / Contributor, Ethan Miller / Staff/ Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości