sonia bohosiewicz

  sonia bohosiewicz

  Ostatnie tygodnie to niezwykle intensywny czas dla Soni Bohosiewicz. Aktorka przygotowuje się właśnie do wydania swojego albumu pt. "10 sekretów MM", który jest inspirowany osobą Marilyn Monroe. Cały czas dopracowuje materiał, kręci teledyski, a także myśli nad okładką płyty. Jedną z propozycji podzieliła się z fanami na Instagramie. Jej pomysł wywołał burzę w komentarzach.

  Morsowanie to kolejny trend, który pokochały gwiazdy. Mogliśmy już podziwiać Joannę Moro, która nawet w zaawansowanej ciąży korzystała z zimnej kąpieli, dziennikarkę Beatę Sadowską czy aktorkę Ewę Kasprzyk. Do zacnego grona morsujących kobiet dołączyła Sonia Bohosiewicz. Zobacz jej nagranie znad Zegrza.

  "Usta Usta", czyli Paweł Wilczak, Wojtek Mecwaldowski i Marcin Perchuć w rozbrajających rolach ojców. Kultowy serial po kilku latach wraca na antenę TVN, będzie można go również oglądać online. Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i związkach już jesienią zagości na antenie stacji TVN. Zobacz fragmenty serialu pokazujące uroki tacierzyństwa. Będziecie płakać, nie tylko ze śmiechu.

  Siostry Sonia i Maja Bohosiewicz postanowiły wykorzystać jeszcze ostatnie dni wakacji. Aktorki z całą rodziną spędzają urlop w ciepłych krajach. W mediach społecznościowych opublikowały wspólne zdjęcie. Jak spędzają wolny czas?

  W serialu "Diagnoza" Sonia Bohosiewicz wciela się w postać pielęgniarki oddziałowej Wandy Jureczko, która od kilku odcinków zmaga się z problemami osobistymi. Czy aktorka ma jakieś cechy wspólne ze swoją bohaterką? Jak przygotowywała się do roli? Sonię Bohosiewicz gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Zdradziła, jak potoczą się losy Wandy?

  Już jutro specjalne wydanie "Milionerów". Na pytania Huberta Urbańskiego będą odpowiadać aktorzy serialu "Diagnoza", między innymi Sonia Bohosiewicz i Maciej Zakościelny. Jakie towarzyszyły im emocje? Czy znali odpowiedzi na wszystkie pytania? Z aktorami rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na naszych kanapach, pełna energii, Sonia Bohosiewicz! Jak przygotowywała się do roli w serialu "Diagnoza" i jak wygląda szpitalny świat z tej, drugiej strony? Co zobaczyła podczas samotnej podróży po Azji i kiedy będziemy mogli posłuchać jej big-bandowej płyty? Czy Sonia rzeczywiście dołączy do zespołu LemON? Zobaczcie!

  Już od 5 września widzowie będą mogli oglądać nowy serial TVN "Diagnoza". Jaki nastrój panował na premierze? Zobaczcie relację dziennikarki Dzień Dobry Wakacje Agnieszki Jastrzębskiej, która rozmawiała z gwiazdami serialu: Mają Ostaszewską, Maciejem Zakościelnym, Aleksandrą Konieczną, Antonim Królikowskim, Weroniką Rosati i Sonią Bohosiewicz.

  Aktor Michał Czernecki jest znany z wielu serialowych kreacji oraz doskonałej roli w filmie Wojna polsko-ruska. Jesienią będziemy mogli go zobaczyć w najnowszym serialu TVN „Diagnoza”. Aktora zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby powiedział o życiu w Będzinie i pracy w Warszawie. Co zawdzięcza swoim nauczycielkom z liceum? Czy obserwował Jacka Kurskiego, zanim zagrał go w Uchu Prezesa? O czym będzie serial "Diagnoza"?

  Sonia Bohosiewicz zabrała dziennikarkę Dzień Dobry TVN Kingę Burzyńską na przebieżkę po Jeziorowskich - miejscu, do którego chętnie zawsze wraca. Jest sentymentalna? Czy w 2017 roku planuje być fit, a jeśli tak, to skąd w jej ręku gofr z bitą śmietaną? Jakie zawodowe wyzwania czekają ją w tym roku? Sami zobaczcie!

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Sonię Bohosiewicz, Małgorzatę Tchurz terapeutę neurorozwojowego i jej podopiecznego Szymona Bachurskiego, który zmaga się z zaburzeniami odżywiania. Czym jest neofobia żywieniowa i jak się objawia? Na czym mogą polegać problemy żywieniowe u dzieci i jak sobie z nimi poradzić? Zobaczcie!

  Sonia Bohosiewicz lubi aktywność fizyczną, ale niewiele osób wie, że aktorka uwielbia pływać na kajakach. O tym, skąd wzięła się ta miłość Sonia powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej. Dowiedzieliśmy się również o pewnym romansie aktorki.

  W sobotę w Dzień dobry TVN Kinga Preis - jak wypadł jej taneczny debiut? Tak dobrze, że "Wszystko gra". Oprócz tego: artysta wszechstronny - Czesław Mozil na "przedwojenną nutę". A potem: aktorka po godzinach - Sonia Bohosiewicz na spływie kajakowym. A na koniec: największa gwiazda młodego pokolenia i świetna wiadomość dla jego fanek - na naszej scenie i czacie Dawid Kwiatkowski. Zaczynamy o 8.00. Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  "Królowie swingu" to historia filmowa przeniesiona na deski teatru, gwiazdorska obsada i przede wszystkim porywająca muzyka. Jakie nastroje towarzyszą aktorom na chwilę przed premierą? Kto z nich jest najbardziej zdenerwowany? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Na naszych kanapach rozsiadła się, bardzo bojowo nastawiona, "Soni paka", czyli Kasia Ryndak, Piotr Zamudio, Wiktoria Januszewska, Alicja Kowalska i Sonia Bohosiewicz. Czy aktorka rzeczywiście trzyma swoich podopiecznych w piwnicy,... i karmi szpinakiem? "Mali Giganci" już dziś o 20.00 w TVN!

  Na kogo czasami krzyczy Sonia Bohosiewicz? Jakie sytuacje ją stresują? I czy jest mamą idealną? Sprawdziła to nasza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska, która opowiedziała nam także o kulisach tegorocznych Telekamer.

  W nowej ramówce TVN na antenę powracają "Mali Giganci". W programie zobaczymy występy taneczne i wokalne. Czeka nas także wiele nowości, między innymi pojawią się nowi trenerzy. Dlaczego podjęli się takiego wyzwania, jakim jest udział w programie? Czy między grupami wywiązała się rywalizacja? Czy osobiste doświadczenia rodzicielskie pomogły trenerom na planie? Zapytaliśmy o to: Magdę Mołek, Annę Dereszowską, Sonię Bohosiewicz, Marcina Perchucia oraz Kubę Wesołowskiego.

  "Czuje się przed nią respekt i wiele się można od niej nauczyć", "Jest osobą bardzo, ale to bardzo, podstępną i (...) przewrotnie rozrzutną", "Jest bardzo inteligentną kobietą, mężczyźni się boją takich kobiet". Kinga Burzyńska wybrała się na plan serialu "Singielka" by dowiedzieć jaka naprawdę jest Iza Kuna. Oto wyniki jej "śledztwa". :)

  Grażyna Wolszczak spektaklem "Pozytywni" zadebiutowała jako producentka teatralna. Sztuka jest także zapowiedzią nowego projektu aktorki, jakim będzie powstanie teatru. Kiedy jego otwarcie? I co zobaczymy na nowej scenie? Agnieszce Jastrzębskiej rąbka tajemnicy uchyliła Sonia Bohosiewicz.

  Kilka dni temu w Gdyni rozpoczął się 40. Festiwal Filmowy. Z jakich powodów tak wielu artystów lubi tu przyjeżdżać? Czy podczas festiwalu mają czas na towarzyskie spotkania? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki rozmawiał z aktorami: Małgorzatą Potocką, Gabrielą Muskałą, Joanną Kulig, Małgorzatą Zajączkowską, Jadwigą Barańską, Januszem Gajosem, Sonią Bohosiewicz, Katarzyną Herman i reżyserem Jerzym Antczakiem. Kto uciekł przed naszym dziennikarzem?

  Akcja filmu "Excentrycy" w reżyserii Janusza Majowskiego przenosi nas realia swingujących lat 50. Po planie filmowym oprowadziła nas Sonia Bohosiewicz. W jaką wcieli się postać i co połączy ją z Maciejem Stuhrem? Czy aktor odnalazł się w roli muzyka jazzowego?

  Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Czy aktor Mateusz Banasiuk zakochał się kiedykolwiek na zabój? Czy Maja Bohosiewicz znalazła swój ideał? Jak rozpoznać, że jest się w kimś zakochanym? Zobaczcie, co na temat miłości powiedziały jej: Sławomira Łodzińska, Edyta Olszówka i Sonia Bohosiewicz.