śmierć

  śmierć

  Reni Jusis nie należy do grona gwiazd, które często ujawniają w mediach społecznościowych szczegóły z prywatnego życia. Tym razem zrobiła wyjątek. Wszystko z powodu niezwykle smutnych wiadomości. Kilka dni temu zmarł bowiem ukochany ojciec wokalistki.

  Zgon należy zgłosić w urzędzie stanu cywilnego w ciągu 3 dni od śmierci. Przed pochówkiem trzeba załatwić formalności: zgromadzić niezbędne dokumenty, wybrać zakład pogrzebowy, zadecydować o miejscu pochówku, ustalić termin pogrzebu i mszy, zakupić kwiaty. Zwykle wystarczy kilka dni, by dopełnić formalności pogrzebowe.

  Kim Ki-duk - wielokrotnie nagradzany na festiwalach południowokoreański reżyser - nie żyje. Twórca głośnego filmu "Wiosna, lato, jesień, zima... i wiosna" miał 59 lat. Zmarł z powodu powikłań po koronawirusie.

  Diego Maradona jest ciągle opłakiwany przez fanów na całym świecie. Jego śmierć była ciosem nie tylko dla kibiców piłki nożnej, ale także dla wielbicieli popkultury. W studiu Dzień Dobry TVN gościli Piotr Dumanowski - dziennikarz sportowy oraz Michał Listkiewicz - sędzia piłkarski, którzy nie mają wątpliwości, że Maradona jeszcze za życia stał się legendą.

  Diego Armando Maradona nie żyje – poinformowała hiszpańska agencja prasowa EFE. Maradona był najlepszym piłkarzem XX wieku. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii zmarł na atak serca, w październiku skończył 60 lat. Żegnaj Mistrzu!