Młodzi małżonkowie jechali do rodziny, by poinformować o ciąży. Zginęli w drodze

Źródło: x-news
Wypadek syna Sylwii Peretti
Wypadek syna Sylwii Peretti
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
24-letni Parker i Chloe Stott zginęli w wypadku samochodowym, gdy jechali na święta do mieszkającej w oddali rodziny. Kobieta była w 10. tygodniu ciąży i zamierzała powiadomić bliskich o spodziewanych narodzinach dziecka. Zmarła na miejscu w wyniku doznanych obrażeń po zderzeniu z ciężarówką.

USA. Młode małżeństwo zginęło w wypadku samochodowym

Jak podaje tvn24.pl, do wypadku samochodowego, w którym śmierć ponieśli 24-letni małżonkowie, doszło 20 grudnia w Wickenburg w Arizonie. Parker i Chloe Stott z amerykańskiego stanu Utah wybrali się w świąteczną podróż do rodziny. Zakochani zamierzali przekazać krewnym radosną nowinę o oczekiwaniu na narodziny pierwszego dziecka. Kobieta była w 10. tygodniu ciąży.

Samochód, którym poruszali się 24-latkowie, zderzył się z ciężarówką. Chloe zginęła na miejscu, natomiast Parker przeszedł kilka operacji, a lekarze przez prawie tydzień walczyli o jego życie. Mężczyzna zmarł 26 grudnia.

Zbiórka na organizację pogrzebu

Parker i Chloe Stott prowadzili w Lindon w stanie Utah mały salon kosmetyczny. Po ich tragicznym w skutkach wypadku założono w sieci zbiórkę pieniędzy. Środki zostaną przeznaczone na organizację pogrzebu pary. Do tej pory na stronie gofundme.com zebrano ponad 200 tysięcy dolarów.

- Wiemy, że są teraz w lepszym miejscu i że są tam razem. Wiemy też, że będą nad nami czuwać i wspierać nas wszystkich, dopóki nie spotkamy się z nimi ponownie - czytamy w opisie zbiórki.

Więcej informacji na stronie tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Reza Estakhrian/Getty Images, gofundme.com

podziel się:

Pozostałe wiadomości