młode małżeństwo

  młode małżeństwo

  Ida Nowakowska przebywa ostatnio w Polsce. Jak tancerka znosi rozłąkę z mężem? Czy ukochany ją tu odwiedza? I co najbardziej podoba mu się w ojczyźnie żony? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Nie wszystkie młode małżeństwa mogą sobie od razu pozwolić na zakup własnego mieszkania. Często decydują, że na okres przejściowy wprowadzą się do rodziców. Jakie są plusy a jakie minusy takiego rozwiązania? Zapytaliśmy o to Piotra Mosaka, psychologa, Magdalenę Modrą, prezenterkę oraz Piotra Pilichowskiego, który mieszkał po ślubie z rodzicami.

  Dlaczego 2015 rok był w życiu Kamila Kuli tak bardzo istotny? Czy będzie żegnał go z ulgą czy z sentymentem? O podsumowanie poprosiła aktora dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  O co prosiłaby Marta Żmuda-Trzebiatowska w swoim liście do M.? Czy miniony rok był dla niej udany? Czy sama organizuje tegoroczne Święta? I kto będzie jej pomagał w kuchni? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Gośćmi Dzień Dobry TVN byli Państwo Hyży, uczestnicy tej edycji programu "X-Factor". Poznali się ponad trzy lata temu i nawet nie przypuszczali, że wezmą ślub, bo Grzegorz nie przypadł Mai na początku znajomości do gustu. Poznajcie historię śpiewającego małżeństwa z "X-Factor". Maja i Grzegorz będą ze sobą rywalizować w popularnym show!