śmierć

    śmierć

    Patrycja Twardowska pracowała jako laborantka na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. Była w zaawansowanej ciąży, gdy zaraziła się COVID-19. Przebieg choroby był ciężki. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie została podłączona pod respirator. Jej dziecko przyszło na świat przez cesarskie cięcie, gdy była w śpiączce. Życia młodej matki lekarze nie zdołali uratować. W sieci trwa zbiórka na rzecz jej rodziny.

    Ewa Wawrzoń zmarła w wieku 83 lat - taką informację przekazał Związek Artystów Scen Polskich. Aktorka teatralna i wdowa po Januszu Bukowskim znana była szerszej publiczności m.in. z filmów "Ostatni strzał", "Dwa żebra Adama" czy "Tato". W niezwykle czuły sposób pożegnała ją Agata Młynarska. Dziennikarka opublikowała wzruszający post.

    Śmierć księcia Filipa poruszyła cały świat. Tysiące londyńczyków przychodzą pod pałac Buckingham oddać hołd najdłużej żyjącemu małżonkowi monarchy w historii całej brytyjskiej rodziny królewskiej. Męża królowej Elżbiety II żegnają nie tylko Brytyjczycy, ale także Kanadyjczycy - ich kraj był bardzo bliski sercu Filipa.

    Nikki Grahame, gwiazda brytyjskiego "Big Brothera" zmarła w wieku 38 lat po wieloletniej walce z anoreksją. O jej śmierci poinformował portal, na którym przyjaciele zorganizowali zbiórkę na leczenie kobiety.