śmierć

  śmierć

  Anna Wojciechowska była cenionym lekarzem, żoną, matką. Historia, której nie chciałby doświadczyć nikt, dotknęła całą rodzinę i wielu pacjentów doktor Ani. Jej nagła choroba i odejście było niespodziewane, a pustka, którą po sobie zostawiła, wydaje się nie do wypełnienia. Miała zaledwie 36 lat. Zmarła dwa tygodnie po narodzinach córki. – Nigdy nie przytuliła swojego dziecka – opowiada Justyna Wąsala-Gura, przyjaciółka Anny.

  W połowie kwietnia, kilka minut przed godziną szóstą rano, pani Zofia zaalarmowała męża. Kobieta miała poważne problemy z oddychaniem. - Liczyłem, że przyjadą i jej pomogą. Gdyby podjęli próbę reanimacji, żona by żyła i syn by miał matkę. Jednym słowem ratownicy pozbawili ją życia – uważa pan Stanisław, mąż zmarłej 66-letniej pani Zofii. Dlaczego wezwani na pomoc ratownicy nie podjęli akcji reanimacyjnej?

  Zmarła Barbara Sałacka, która zasłynęła jako reżyserka, realizatorka telewizyjna, twórczyni spektakli, a prywatnie matka śp. aktorki Ewy Sałackiej. Jak przekazał "Super Express", babcię pożegnała w mediach społecznościowych Matylda Kirstein. - Mało znam takich miłości jak nasza. Żegnaj moja najlepsza przyjaciółko... Zawsze będziesz dla mnie wszystkim - napisała.

  Małgorzata Ohme zaraża swoim optymizmem i niezwykłą energią. Niewiele jednak osób wie, że ostatnie miesiące nie są dla niej łatwe z powodu śmierci mamy, Barbary Sułowskiej. Prowadząca Dzień Dobry TVN opowiedziała nam, kiedy zdała sobie sprawę, jak niezwykłą więź stworzyła ze swoją rodzicielką i co jest najgorsze w przeżywaniu żałoby.

  Sny potrafią zaskakiwać swoją fabułą. Nieraz jest ona kompletnie niezrozumiała i pozbawiona sensu, czasami stanowi projekcję wydarzeń, które spotkały nas danego dnia, a jeszcze innym razem występują w niej różne symbole. Co może oznaczać sen o morderstwie?