ślub

  ślub

  Joanna Krupa tuż przed swoim ślubem. Czy już udzieliła się jej przedślubna gorączka? Czy po finale Top Model od razu wraca do Stanów? Czy Roman już na za sobą wieczór kawalerski? Czy Joasia poleci do Las Vegas?

  Jeśli wesele, to tylko z muzyką disco polo! Jak muzycy tego nurtu muzycznego wspominają zabawy weselne? Lider zespołu Bayerfull twierdzi, że po alkoholu poznaje Polaków. Czy muzyka disco polo łączy czy dzieli Polaków? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: lider zespołu Boys Marcin Miller oraz Sławomir Świerzyński - lider zespołu Bayer Full.

  Kwiaty są bardzo ważnym elementem ślubu i wesela. O trendach florystycznych w tym sezonie rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Elżbietą Kosińską-Wappa, mistrzem florystyki. Z jakich kwiatów nie powinno się robić bukietów ślubnych? Co zrobić, by wiązanka ślubna przetrwała nieco dłużej?

  Czy zaplanowała już datę ślubu? Kto jest wybrankiem jej serca? Gościem Agnieszki Jastrzębskiej w Dzień Dobry TVN była tancerka Iza Janachowska. Zobaczcie zdjęcia z zaręczyn!

  Każda kobieta w dniu ślubu chce wyglądać wyjątkowo, ale dla niektórych kobiet przygotowania do tej ceremonii i sam ślub mają mniejsze znaczenie niż odchudzanie się prze ślubem. Dieta staje się dla nich prawdziwą obsesją. O bridoreksji, czyli modzie na odchudzanie się przed ślubem rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Odetą Moro-Figurską i stylistką ślubną Anną Walicką.

  W studiu Dzień Dobry TVN o najdziwniejszych ślubach, najtrudniejszych do zrealizowania oczekiwaniach oraz o kulisach pracy konsultanta ślubnego opowiedziały zawodowe konsultantki ślubne: Zuza Kuczbajska oraz Marzena Ramotowska.

  Coraz częściej pary zamierzające wejść w związek małżeński, zamiast do katechety czy księdza, udają sie do psychologa. Czy dlatego, że mają wątpliwości? A może z zupełnie innych powodów? W studiu Dzień Dobry TVN gościem był psycholog Piotr Mosak.

  Poznali się przez portal randkowy. Po tygodniu spotkali się po raz pierwszy. Po misiącu się zaręczyli, a po roku wzięli ślub. Poznajcie historię polsko-rosyjskiej miłości Marcina i Marii. Zobaczcie reportaż Ofelii Grzelińskiej z cyklu "Miłość dookoła świata". Jacy mężczyźni podobają się Rosjankom?

  Z badań wynika, że mężczyźni żonaci zarabiają więcej od singli. Czy jest tak rzeczywiście i jakie mogą być przyczyny takiej prawidłowości? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Ostaszkiewicz prowadzącą program „Zabójcy długów” w TVN Style i Agatę Tyszkiewicz. prezes firmy consultingowej.

  Czy Joanna Krupa weźmie ślub w swoim reality-show? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska próbowła dociec, dlaczego ślub Joanny z Romanem jest ciągle odkładany?

  Grudzień jest jednym z najbardziej popularnych, wśród nowożeńców, terminem na zawarcie związku małżeńskiego. O jego popularności decyduje przede wszystkim bliskość świąt, Nowego Roku, a także to, że w jego nazwie występuje literka "r", co ma przynosić parze młodej.

  Agnieszka Jastrzębska była na premierze spektaklu "Ślub doskonały" w teatrze Kwadrat. Jak Marta Żmuda-Tzrebiatowska wyobraża sobie ślub doskonały? Czy marzy o sekretnym ślubie? Jak do swojego ślubu przygotowawała się Katarzyna Glinka? O swoim doskonałym ślubie opowiedział jej też aktor Andrzej Nejman. Dlaczego Paweł Młaszyński nie wspomina zbyt mile swojego ślubu? Jak żona Małaszynskiego reaguje na jego role?

  Po co Marta Żmuda-Trzebiatowska przymierza suknię ślubną? Co łączy ją z Pawłem Małaszyńskim i o co miał na myśli Małaszyński mówiąc że: „kolejny raz wyląduje ze Żmudą w łóżku”? Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska widziała Martę Żmudę-Trzebiatowską w sukni ślubnej! Co wydarzy się 14 grudnia 2012 roku na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie?

  Każda panna młoda ma inny gust, inna sylwetkę oraz inne wymagania, ale łączy ich jedno: wszystkie chcą błyszczeć. Jakie suknie ślubne wybierają przyszłe panny młode? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy ekspertki w dziedzinie mody ślubnej: Aleksandrę Parczewską oraz Maję Markowską. Okazuje się, że coraz częściej kobiety wybierają suknie krótkie, różowe czy… czarne. Zobacz, co jeszcze można założyć na swój ślub!

  Komu bardziej zależy na ślubie - kobietom czy mężczyznom? Czy pobieramy się tylko z miłości, czy może także z innych powodów? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN psycholg Małgorztę Ohme i dziennikarkę Katarzynę Laskowską. Czy można być razem bez ślubu?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Aleksandrę Kwaśniewską o to, dlaczego nie nosi obrączki i czy naprawdę, jak sugerują pisma plotkarskie, przeżywa kryzys w małżeństwie?

  Aleksandra Kwaśniewska, po raz pierwszy od swojego ślubu, publicznie wypowiedziała się na ten temat. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska zapytała ją specjalnie dla Dzień Dobry TVN o to, jak się odnalazła w całej tej sytuacji i, czy cokolwiek widziła w blasku oślepiających fleszy, gdy wchodziła do kościoła. Kto i co przeszkadzało jej podczas ślubu? Dlaczego część gości nie mogła wejść do kościoła?

  Bawi, śmieszy i pilnuje, by zabawa była przednia. Jest wodzirejem od 10 lat. Nam udało się zarejestrować, jak wygląda jego praca.

  22 września odbył się ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Suknię ślubną panny młodej, ozdobioną kryształkami Swarovskiego, zaprojektowała Sabrina Pilewicz. Pan młody miał na sobie smoking projektu Tomasza Ossolińskiego. W studiu Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska doradziła, jak za pomocą kilku prostych trików wyglądać jak najważniejsza para 2012 roku. Co jest atutem Oli, a co Kuby?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała projektantkę sukni ślubnej Oli Kwaśniewskiej, jaka była reakcja Kuby Badacha na najważniejszą pannę młodą 2012 roku oraz czy sukna prezydentówny była biała? Sabrina Pilewicz opowiedziała także o innych ponderabiliach ślubnych Oli.

  Niezły zarobek dla firm, pamiątka dla nowożeńców. Oprócz filmów z wesela kręci się także te z nocy poślubnej. Gdzie zaczynają się, a gdzie kończą granice intymności i jak przedstawia się popularność takich produkcji? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy właścicielkę firmy produkującej filmy weselne Agatę Dobrosz, operatora weselnego Mateusza Zubkowicza oraz uczestniczkę Top Model Martę Szulawiak.

  Jak rozbudzic fińską namiętność i jak zdobyć serce Fina? Czym różni się ślub polski od fińskiego i czy można iść do ślubu w czerwonej sukience w groszki i kaloszach? Kulisom miłości Laury i Łukasza przyjrzałą się Ofelia Grzelińska.

  Ślub roku za nami - Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach w sobotę stanęli na ślubnym kobiercu. W centrum uwagi była suknia ślubna panny młodej. Do samego końca nikt nie wiedział, jak będzie wyglądać suknia Aleksandry Kwaśniewskiej. O tym wydarzeniu opowiedziała Agnieszka Jastrzębska, która zapewnia, że pan młody nie widział wcześniej sukni Oli.

  Ona - córka byłego prezydenta RP i celebrytka, która wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami". On - muzyk, lider zespołu Poluzjanci, syn byłego posła SLD. Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach 22 września o godzinie 18:00 powiedzą sakramentale "tak" w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie, w której ślub wzięli przed laty jej dziadkowie. Kto będzie się bawić na ich weselu w Serocku? Kto zaprojektował suknię Aleksandry Kwaśniewskiej?

  Polacy nie wierzą w szczęście po ślubie. Panuje przekonanie, że ślub jest ważniejszy dla kobiety niż dla mężczyzny. W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy socjologa Tomasza Sobierajskiego, dlaczego prawie połowa Polaków nie wierzy, że pary po ślubie są szczęśliwe niż bez niego?

  Czemu panna młoda w sukni ślubnej z własnego wyboru wskakuje do basenu? Ano po to, by w locie zrobić sobie zdjęcie! W Poznaniu odbyły się pierwsze mistrzostwa w Leisure Diving, na których był reporter Dzień Dobry Wakacje Filip Chajzer.

  Czy czeskie wesela są podobne do polskich? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN aktorkę Izabelę Kapiasovą? Komu kibicowała? Gościem Dzień Dobry TVN była też Anna Baranowska, organizatorka ślubów i wesel.

  Na Mazurach, w Puszczy Piskiej, za dwa tygodnie odbędzie się najbardziej oczekiwany ślub tego roku - ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner, z którymi spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. - Pierwszy raz mam okazję w życiu, i ostatni, zaprosić tak naprawdę wszystkich przyjaciół. To jest miłość mojego życia - mówił o Dominice Michał Wiśniewski. Na ślub zaproszono 420 gości. Wesele odbędzie się pod namiotem z widokiem na jezioro. Jakie będzie weselene menu? Dużo, dużo ryb - zdradza Dominika Tajner. Będzie też prosie, przygotowane według starego mazurskiego przepisu. Tort dla młodej pary przygotuje Marta Grycan. Czym pojadą do ślubu? Czy zaplanowali już podróż poślubną?

  Zdarzyło Ci się uciec sprzed ołtarza, jak w głównej bohaterce filmu "Uciekająca panna młoda"? Być może masz gamofobię, czyli odczuwasz paniczny lęk przed ślubem. - To bardzo nasilony lęk przed zawarciem małżeństwa, dotyczy tych przypadków, gdzie jest wyznaczona data. I to jest seryjne, czyli powtarza się w kolejnych próbach - mówił w Dzień Dobry TVN prof. Zbigniew Lew-Starowicz. Czy gamofobię można leczyć? O lęku przed ślubem rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Katarzyną Montgomery, Marią Niklińską i Stanisławem Trzcińskim.

  Co zrobić, jeżeli ukochany mężczyzna latami zwleka z kupnem zaręczynowego pierścionka? Czy decyzja o zaręczeniu się należy tylko do mężczyzny? Czy po ślubie tracimy wolność? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z piosenkarką Anną Wyszkoni, zaręczoną ale bez ślubu, aktorem Arturem Pontkiem, który jest w związku, ale nie zaręczył się, Patrykiem Mikiciukiem, dziennikarzem TVN Turbo, któremu pięć razy udało się uniknąć zaręczyn i psycholog Marią Rotkiel. Co powinien zrobić mężczyzna, gdy jego partnerka nalega na ślub, a jemu się jeszcze nie spieszy do ożenku?